Emma’s credit

Půjčka Emma’s credit spadá do kategorie takzvaných mikropůjček. Stojí za ní stejnojmenná společnost s ručením omezením, která má sídlo v Praze. Na rozdíl od jiných poskytovatelů jde tedy o ryze českou společnost. A ta v mnoha ohledech zná potřeby svých klientů. Jako moderní nebankovní půjčka nejenom ví, co lidé hledají, ale také jim to umí nabídnout. Jsou to třeba částky, rychlost vyřízení, i celková jednoduchost.

Contents

Úrokové sazby

Jelikož je Emma’s credit mikropůjčkou, plně tomu odpovídají také úrokové sazby, které jsou s ní spojeny. To znamená, že z půjčené tisícikoruny je možné přeplatit desítky i stovky korun. Záleží na zvolené kombinaci částky a také délky splácení. V porovnání s konkurenty však nijak nevyčnívá a tak můžeme říci, že úrokové sazby jsou průměrné.

Co je celkem zajímavé, to je fakt, že Emma’s credit přichází se zajímavými slevami. Ty mají pevnou hodnotu v určité částce. A právě tato hodnota slevy se odečítá od hodnoty samotného úroku, která je napočítán. Při správné kombinaci je možné získat nejenom výraznou slevu, nebo získat minimální úrok. Při správné kombinaci není problémem ani to, že vám bude poskytnuta půjčka zdarma, podobně jako u jiných poskytovatelů mikropůjček.

Charakteristika půjčky

Jak již bylo zmíněno, Emma’s credit je nebankovní půjčkou, která je nabízena těm žadatelům, kteří hledají možnost půjčit si rychle, jednoduše a kterým stačí menší sumy. Třeba na řešení aktuálních finančních problémů. Spadá mezi takzvané krátkodobé úvěry, čemuž její charakteristika také plně odpovídá. Pokud jde o detaily toho, jaké peníze si lze půjčit a na co, má to Emma’s credit takto:

  • Výše dostupné částky: 500 – 12 000 Kč
  • Splatnost: 5 – 45 kalendářních dní
  • Možnosti využití: neúčelová půjčka

Zajímavým pozitivem je zde rozhodně to, že pokud jde o splatnost půjčky, tak ta není měsíc, jako u konkurence, ale jedná se o splatnost delší. Také nelze zapomínat na fakt, že maximální dostupná suma je určená pro stálé klienty. Pokud jde o klienty nové, tak zde musíme říci, že je nabídka úvěru lehce omezena.

Podmínky půjčky

Už to, že se jedná o mikropůjčku z nebankovního segmentu ukazuje na to, že podmínky půjčky nebudou v tomto ohledu nijak složité ani nijak náročné. Přesto jsou věci, které je nutné splnit. Pokud jde o ověření totožnosti každého žadatele, je nutné, aby splnil tuto trojici věcí:

  • Doklad prokazující plnoletost
  • Tuzemské státní občanství
  • Bankovní účet v jakékoliv tuzemské bance

Dále je nutné splnit ještě dvojici podmínek. Ta je nutné hlavně pro možnost plnohodnotného schválení a tedy i vyřízení půjčky. Je to jak aktivní a platná emailová adresa, tak se jedná také o nutnost mít aktivní a platný mobilní telefon.

Rychlost vyřízení

Kdo hledá úvěr, který mi bude poskytnutý skutečně velmi rychle, pro toho se stává Emma’s credit ideální volnou pro toho, kdo na peníze doslova spěchá. Samotnou žádost si žadatel o půjčku podá online, prostřednictvím webu. Stejným způsobem je jeho žádost také vyřizována. To se pozitivně promítne jak na jednoduchosti, tak i na tom, že schválení netrvá nijak dlouho. Jakmile k němu dojde, je bleskové také samotné odeslání finančních prostředků na účet žadatele. Samotná Emma’s credit uvádí, že vše je možné zvládnout do třiceti minut od podání vaší žádosti.

Shrnutí

Emma’s credit je typickou mikropůjčkou, která je zajímavá tím, že dokáže nabídnout zajímavé slevy pro toho, kdo si žádá poprvé. Ty jsou v pevných částkách a vhodnou kombinací může být snadno dosažena i populární půjčka zdarma. Dalším plusem je i možnost vzít si peníze na delší dobu, než je měsíc známý u konkurence. Emma’s credit půjčí na 45 dní. Zklamáním je určitě výše úrokových sazeb, kdy ty klasické jsou stále celkem vysoké, podobně jako u ostatních konkurentů na trhu.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *