Jaké existují půjčky zdarma?

Podle čeho vybrat nejvýhodnější půjčku na trhu? Podle RPSN, jelikož dnes jasně platí, že čím je tato hodnota nižší, tím pro vás jako pro žadatele lépe. Dnes se jednotliví poskytovatelé v rámci konkurenčního boje stále snaží o to, aby své sazby snížily co možná nejvíce. I proto dnes existují půjčky zdarma. Pokud vás zajímají a chcete vědět, kde si o takovou můžete požádat, podívejte se na náš přehled.

Contents

Půjčky zdarma nabídnou také banky

Obecně jsou banky považovány za jedny z nejvýhodnějších poskytovatelů. A dokazuje to také mBank, která aktuálně přichází s nabídkou bezúročné půjčky. Pokud se na ni podíváme blíže, je třeba říci, že se jedná o úvěr, u kterého je k dispozici suma až 40 000 korun českých. Minimální sumou, o kterou si lze požádat, je částka 10 000 Kč. Nutno říci, že úroková sazba je skutečně nulová. S čím je ale třeba počítat, to je jednorázový poplatek z půjčené částky. Ten činí dvě procenta. V praxi to tedy znamená, že RPSN jako takové je na hodnotě 3,81 %. I to je ale poměrně dobrá možnost úvěru, který se může řadit mezi bezúročné půjčky.

Pokud se podíváme na několik dalších zajímavých výhod, nesmíme opomíjet ani to, že peníze lze splatit také předčasně, a to bez jakéhokoliv poplatku. V rámci charakteristiky nesmíme opomenout to, že půjčka je poskytována výhradně jenom na dobu jednoho roku. S čím je při žádosti také nutné počítat, to je i fakt, že se musí jednat o vaši úplně první půjčku, kterou si v mBank sjednáte. Co určitě vás jako žadatele také potěší, to jsou možnosti žádosti. Sem se řadí:

  • Žádost na pobočce
  • Telefonická žádost
  • Žádost online
Půjčky zdarma mohou ušetřit i tisíce korun

Půjčky zdarma mohou ušetřit i tisíce korun

Ani klasické nebankovní společnosti nezklamou

Nezapomínejme také na další možnost, která je spojena s klasickými nebankovními společnostmi. I zde může být půjčka zdarma samozřejmě dostupná. Pokud se podíváme konkrétně, je to společnost Provident, která v posledních měsících výrazně změnila svůj koncept. Její nabídka začíná na částce 3 000 Kč a končí na sumě, které je 130 000 korun českých. Pokud jste v roli žadatelů, kteří chtějí půjčku zdarma, je nabídka lehce omezená. Nejnižší sumou jsou 3 000 Kč a tou nejvyšší je částka 9 000 korun českých. Pokud se podíváme také na splatnost, tak je v délce přesně tří měsíců. V rámci nich jsou provedeny dvě pravidelné splátky, kterými je tato půjčka zdarma uhrazena. Nutno říci, že nulový je zde nejenom úrok, ale nejsou s půjčkou spojeny ani jakékoliv poplatky.

Dále však půjčka Provident Start, jak je tento úrok nazýván, nadchne také tím, že si můžete zvolit, zda využijete spíše zaslání na účet, nebo využijete možnost druhou, kterou je předání v hotovosti. První je označovaná jako Modrá a druhá jako Zelená. Lákadlem na této společnosti je také to, že kromě celkem benevolentních podmínek získání vyřídí půjčku u vás doma. Sem přijede obchodní zástupce společnosti, který s vámi vše jednoduše a také rychle sepíše.

Klasické mikropůjčky jsou velkým hitem

V nebankovním segmentu ještě zůstaneme, jelikož právě zde jsou dostupné také mikropůjčky. Tedy úvěry, které jsou spojené s kratší dobou splatnosti a menšími částkami. I v tomto segmentu je půjčka zdarma samozřejmě také dostupná. Existuje hned několik společností, které ji mohou nabídnout. Mezi hit aktuálního úvěrového trhu patří tato trojice:

  • Ferratum
  • Kamali
  • Zaplo

První možnost, tedy společnost Ferratum je typická tím, že může nabídnout sumu ve výši až 9 000 Kč. Pokud je splacena v termínu, je zcela zdarma. Důležité je říci, že termín může být v délce jednoho týdne, stejně jako může být na dobu až 45 kalendářních dní. Půjčka je poskytnuta tomu, kdo si u společnosti Ferratum žádá poprvé a kdo samozřejmě daný úvěr splatí v termínu. V takovém případě má jistotu, že vrátí přesně tolik, kolik mu přišlo na bankovní účet.

Nezklame ani druhá možnost, kterou je půjčka Kamali. Tu mnozí znají pod označením Japonská půjčka, jak se jmenovala dříve. I toto je půjčka zdarma, která má nulový úrok, stejně jako nulové RPSN. Žadatelé tedy nedají navíc ani jednu jedinou korunu. Pokud jde o termín splatnosti půjčky, tak ten je zde pevně daný a činí celých 14 dní. Pokud jde o dostupnou částku, je určitě velkým lákadlem to, že může činit až celých 10 000 Kč. Když se podíváme na tu nejnižší dostupnou sumu, tak ta může činit rovnou tisícikorunu.
nullLákadlem je také půjčka Zaplo, která dnes patří mezi stálice tuzemského trhu. I u ní je půjčka zdarma dostupná. Pokud se podíváme na to, v jaké výši, tak minimální částka je 1 000 Kč a sumou maximální je částka 8 000 Kč. Samozřejmostí je, že peníze lze využít na cokoliv. Klienti si též mohou vybrat termín splatnosti. Nejnižší lhůtou je jeden týden a tou nejdelší je doba jednoho měsíce. Pokud ji do daného termínu žadatel bez problémů vrátí, znamená to pro něho fakt, že nezaplatí ani o korunu navíc. Jak úrokové sazba, tak i RPSN bude nulové.

Pozor na splácení

Jak bylo uvedeno, půjčky zdarma dnes nemusí být nic neobvyklého v několika různých segmentech. Co v případě žádostí o ně doporučujeme, to je rozhodně nutnost splatit je včas. Pokud tak neučiníte, mohou být doúčtovány nejenom samotné úroky, ale mohou na vás čekat i další sankce. To je dobré mít na paměti.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *