Jak je to letos s Hannover Messe a dalšími průmyslovými veletrhy?

Akce, které očekávaly hromadu lidí, se letos z velké většiny nekonají. Je tomu tak například v případě koncertů nebo festivalů. A jinak tomu není ani v případě průmyslových veletrhů, kam se pokaždé podívají desítky tisíc lidí. Je to však velká škoda, jelikož průmyslové veletrhy jsou místa, kde se prezentují novinky z oblasti technologií a inovací. Pravidelně se veletrhu účastní například i zástupci z firmy MSC MetPro, a.s. A i ti si kladou otázku, jak to s letošními veletrhy a konferencemi v oboru strojírenství vlastně je.

Zejména si řada lidí pokládá otázku, jak je to s festivalem Hannover Messe? Ten patří k vůbec nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším veletrhům vůbec.

Hannover Messe se pravděpodobně ruší

Veletrh Hannover Messe, který podporuje nejen technologie, ale také inovace a modernizaci ve světě průmyslu, se letos pravděpodobně konat nebude. Termín je stále stanoven na polovinu letošního června, ale zatím se počítá se zrušeným veletrhem. I když to tedy nebylo ještě oficiálně řečeno, nejvýznamnější světový průmyslový veletrh se tak pravděpodobně konat ani v červenci nebude.

Jak je to s dalšími průmyslovými veletrhy?

Bohužel to není jediná špatná zpráva pro společnosti, které se chtěly účastnit průmyslových veletrhů. Konat se letos nebude ani veletrh plný intralogistických řešení a řízení procesů, který známe jako LogiMAT. Jelikož se letos nenašel vhodný termín, kdy by se mohl veletrh konat, bude se konat až na začátku března příštího roku. Zrušen je mimo jiné i Den automatizace a značení.

Nové termíny se však rozhodla hledat hned celá řada veletrhů. Například Fórum praktické údržby nebo Digitální dvojče v průmyslové praxi se přesunulo nebo brzy přesune po schválení nového termínu.

Zatímco některé veletrhy teprve hledají náhradní termín, jiné ho už našly. Například veletrh Logistic Ride má nový termín určen na konec letošního září, to samé také veletrh Automatizace a modernizace pivovarů 2020.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *