S HYPOsplátkou začněte výhodně financovat své bydlení

Koupit byt nebo dům, pořídit stavební pozemek, zajistit i velmi rozsáhlou rekonstrukci, zaplatit si právní služby spojené s koupí nemovitosti nebo úhradu dědické daně či daně z nabytí nemovitosti. Na to vše můžete využít HYPOsplátku. Pokud tedy vaše bydlení potřebuje náhlou výraznější finanční injekci, je právě HYPOsplátka tím pravým.

Zažádejte si i bez naspořených statisíců

HYPOsplátky se vám vyplatí především ve chvíli, kdy nemáte žádné velké vlastní peníze. Pro její získání totiž stačí disponovat pouhými 20 % z plánované pořizovací ceny. To, pokud jste za svůj dosavadní život byli dobrými hospodáři se svými financemi, není zase tak složité. Žádné jiné poplatky ze sjednání či za schválení už neočekávejte, žádné takové se neplatí.

Výhodné úrokové sazby

Čím vás HYPOsplátka zaujme na první pohled, je velmi nízká úroková sazba. Dostat se můžete až na úrok od 1,89 % ročně. Co se výše úroků týká, patří tento způsob financování bydlení mezi ty zdaleka nejvýhodnější. Dohodnutý úrok si podle toho, jak moc výhodný se vám zdá a jak předpokládáte vývoj úrokových sazeb v budoucnu, zafixujete na 3, nebo 5 let.

Nastavte si vlastní optimální model financování

To, kolik budete měsíčně platit a po jak dlouhou dobu, si sami zvolíte. Nastavíte si výši měsíční splátky a tím i celkovou délku splácení podle svých aktuálních finančních možností. Splátky si lze rozložit až na 30 let, čímž rodinný rozpočet nijak přespříliš nezatížíte. Vše si můžete orientačně spočítat v kalkulačce na webových stránkách Raiffeisen stavební spořitelny. Online přes internet také probíhá proces schvalování. Nemusíte se trmácet někam na pobočku a zdlouhavě vyplňovat několik papírů, vše probíhá bezpapírově a za pomoci elektronického podpisu. Díky tomu se dočkáte vyřízení úvěru do pár hodin či několika málo dní. V případě schválení i peněz na svém účtu.

HYPOsplátku můžete mít ihned

HYPOsplátka se řadí mezi tzv. překlenovací úvěry, tedy úvěry od stavebních spořitelen. Ty, Raiffeisen stavební spořitelnu nevyjímaje, nabízí velmi výhodné úvěry ze stavebního spoření, typické přívětivými úrokovými sazbami. Abyste na takový úrok dosáhli, musíte splňovat určité podmínky. U Raiffeisen stavební spořitelny to jsou alespoň 2 roky nepřetržitého vkládání peněz na stavební spoření a dosažení minimálně 40 % cílové částky.

HYPOsplátky, jakožto překlenovací úvěr, slouží právě pro toto mezidobí, kdy zmíněné podmínky ještě nesplňujete, a přesto už byste rádi začali financovat své budoucí bydlení. Začít tak za velmi příjemných podmínek můžete až o dva roky dříve.

Tento překlenovací úvěr musí být zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která musí být řádně pojištěná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *