HyperFinance

Když se mluví o půjčkách, tak je to nejčastěji v souvislosti s tím, že je nabízí určitá nebankovní společnost. Tak to ale nemusí být vždy, jelikož nelze zapomínat na variantu, kterou přináší společnost HyperFinance. Hned na úvod je nutné si říci, že se nejedná přímo o poskytovatele půjček, ale že se jedná o zprostředkovatele. Co to znamená? Že prvotní volba půjčka je uskutečněna právě u společnosti HyperFinance, ale samotná smlouva už může být sepsána s jiným poskytovatelem. V segmentu půjček nejde o nic výjimečného. Navíc je třeba říci, že to může být i výhodné

Contents

Úrokové sazby

Půjčka HyperFinance je zajímavá tím, že díky možnosti porovnání jednotlivých úvěrových produktů se jedná o produkt, který je skutečně celkem rozmanitý. A od toho se odvíjí také nabízené úrokové sazby. Je možné říci, že HyperFinance půjčka může být v tomto ohledu značně nevýhodná, ale stejně tak je třeba říci, že se naopak může jednat o produkt výhodný. Pokud jde o úrokové sazby, na kterých mohou půjčky začínat, tak jsou to pouhé čtyři procenta. A to je sazba, která je velmi dobrá.

Zajímavostí je také to, že v portfoliu půjček, se kterými HyperFinance přicházejí, nechybí ani ty, které při splnění podmínek lákají na nulovou úrokovou sazbu. Tedy na půjčku zdarma. Taková je takzvaná malá Hyperpůjčka. Kdo nemá problém s jejím splacením, ten si tak bere nejvýhodnější půjčku na současném trhu.

Charakteristika půjčky

I ta může být celkem rozsáhlá. To proto, že společnost HyperFinance se specializuje na porovnání několika desítek různých možností. Vlivem toho může nabídnout skutečně rozmanitou nabídku, přesně s ohledem na požadavky klientů. Na nich už je samozřejmě to, aby si vybrali přesně tu variantu, která jejich potřebám odpovídá. Na výběr je z těchto možností:

  • Výše dostupné částky: 500 – 250 000 Kč
  • Splatnost: 1 – 84 měsíců
  • Možnosti využití: Účelové i neúčelové půjčky

Aby byl výběr co možná nejjednodušší, tak společnost HyperFinance umožní jednotlivým klientům to, že si sami zvolí, kolik peněz potřebují a sami si zvolí i to, na jak dlouho budou finance chtít. Následně jim jsou předloženy možnosti, které jejich požadavkům plně odpovídají. Navíc nejenom nutně ze segmentu nebankovního, protože se v nabídce mohou objevit také banky.

Podmínky půjčky

Opět se vraťme k tomu, že společnost HyperFinance není přímým poskytovatelem, ale můžeme ji označit jenom za zprostředkovatele. A tak o konkrétních podmínkách rozhoduje ta společnost, která půjčku reálně dává. Každopádně platí, že jelikož se v nabídce nacházejí i takzvané mikropůjčky, tak můžeme říci, že podmínky mohou být i velmi benevolentní. Pokud ještě nemáte přesně jasno, počítejte s tím, že může být požadováno toto:

  • Plnoletost
  • Pravidelný příjem
  • Dobrá finanční minulost

U některých může být požadováno vše, u některých jenom zlomek věcí, a u dalších lze počítat také s individuálním přístupem. U některých úvěrů, které má společnost HyperFinance v portfoliu, je dobré myslet třeba i na možnost ručení, nebo na to, že je půjčka dostupná i podnikatelům. I to ukazuje na celkovou rozmanitost, která přijde klientům výrazně vhod.

Rychlost vyřízení

Pokud jde o rychlost vyřízení ze strany HyperFinance, potom musíme říci, že díky automatizovanému procesu lze ihned zjistit, jací konkrétní poskytovatelé dokážou vyhovět potřebám vás, jako klientů. Jde o proces okamžitý, kdy lze na svém monitoru vidět nabídku půjček a porovnat si ji, podle jednotlivých parametrů. Následně už stačí doplnit žádost. Zde už v souvislosti s rychlostí hraje roli jenom to, jak je na tom daný poskytovatel. Vzhledem k rozmanitosti úvěrových produktů je možné, že u některých se bude čekat dny, u jiných jenom několik desítek minut. Roli hraje poskytovatel, segment, ale třeba i výše půjčované částky.

Shrnutí

Společnost HyperFinance přináší jedinečnou možnost tomu, kdo má zájem vybrat si takovou půjčku, která bude jednou z nejlepších. Nejedná se o přímého poskytovatele, ale jenom zprostředkovatele. Tan po zadání prvotních informací ihned zobrazí možnosti, ze kterých si klient vybírá. Plus je to, že ušetří mnoho času a může vybrat nejlépe. Negativem může být to, že výběr je značně omezený, a půjčka HyperFinance rozhodně nepokrývá všechny nabídky, které jsou na trhu k dispozici. Pro někoho může být značně omezující u maximální suma 250 000 Kč, jelikož řada nebankovních poskytovatelů umí nabídnout i více. Pro prvotní zmapování trhu jde však o variantu celkem dobrou.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *