Volsor

Rozhodně se nejedná o společnost, která by byla na našem trhu dlouho. V segmentu půjček je totiž Volsor poměrně malým nováčkem. To proto, že v České republice působí teprve od roku 2013. Není to ale jediné působiště této nebankovní společnosti. Opomíjet rozhodně nelze fakt, že působí také v okolních zemích, jako je třeba Slovensko, nebo Polsko. Půjčka Volsor je zaměřená jedním jasným směrem, kterým není nic jiného, než takzvané mikropůjčky.

Úrokové sazby

Problémem mikropůjček je stále to, že i když jsou dobře a rychle dostupné, mají nevýhodu v tom, že jejich úrokové sazby jsou vyšší. Pohybují se v desítkách procent. A to nikoliv za rok, ale po dobu jednoho měsíce, co lze peníze mít. A Volsor v tomto směru není výjimkou. Je tedy vhodné počítat s tím, že z tisícikoruny je možné zaplatit navíc i pár stovek. Konkrétní sazbu lze však upravit podle správně nastavené charakteristiky půjčky – tedy doby splácení.

Jak je u mikropůjček zvykem, mnoho nebankovních společností nabízí takzvanou půjčku zdarma. V tomto není nováček Volsor žádnou výjimkou. U nových klientů tak můžeme říci, že si berou v podstatě nejvýhodnější půjčku na trhu. Pokud ji splatí v termínu, mají jistotu toho, že jak úroková sazba, tak i RPSN bude nulové.

Charakteristika půjčky

Volsor je typickým zástupcem mikropůjček. A to hlavně tak, jak v minulosti začínaly. Zatímco nyní se konkurence předhání v tom, kolik peněz nabídne, tak půjčka Volsor se stále drží při zemi. To znamená, že si lze opravdu půjčit i několik stovek, nebo nižší tisíce korun. Tomu jasně odpovídá i celková dostupnost daného úvěrového produktu. Navíc je třeba přihlédnout k tomu, že Volsor má v tomto ohledu roli zprostředkovatele. Základní charakteristika půjčky jako takové je stále stejná, ale vlivem různých poskytovatelů může být zvýšena schvalovatelnost. A o kolik si lze požádat?

  • Výše dostupné částky: 500 – 4 500 korun českých
  • Splatnost: 1 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Jak již bylo zmíněno, Volsor je v roli zprostředkovatele, což ale neznamená, že by neměl jasně dané podmínky na to, co je nutné při žádosti o finanční prostředky přesně splnit. Pokud zde budeme konkrétní, tak mezi základní požadavky patří:

  • Dosažení 18 let věku
  • Občanství České republiky
  • Platný doklad totožnosti

Dále půjčka Volsor vyžaduje i příjem. A to pravidelný měsíční, a trvalý. Jeho výše však není pevně stanovena. Vzhledem charakteristice půjčky je celkem jasné to, že získat peníze mohou i ti, kteří mají příjem menší. Nahrává tomu i fakt, že nabídky bude vybrána ta společnost, která má v daném směru ty nejnižší limity.

Rychlost vyřízení

Mluvíme o mikropůjčce, o kterou si lze online nejenom požádat, ale u které je i jistota online schválené. Díky tomu má Volsor rychlost vyřízení velmi rychlou. V ideálních případech můžeme mluvit i o desítkách minut. Opět připomeňme, že roli zde hraje primárně konkrétní poskytovatel finančních prostředků. Pod hlavičku Volsor jsou i tací, kde se rychlost opravdu může pohybovat v minutách. Vše je ale celkem individuální a to je nutné brát v potaz.

Shrnutí

Půjčka Volsor je na trhu poměrně krátce, ale za tu dobu si získala mnoho spokojených zájemců. Pozitivem je to, že Volsor je v podstatě zprostředkovatelem. A to znamená fakt spojený s tím, že při vyřizování je možné získat peníze od různých společností. Díky tomu lze využívat maximální rychlost, nebo benevolentní podmínky vyřízení, či výhodnost spojenou s možností získat první půjčku zdarma. Když se podíváme i na negativum, požaduje společnost nejenom trvalý měsíční příjem, ale požaduje i to, abyste si žádali jenom o menší sumy. Maximální dostupná suma je 4 500 korun českých, přičemž u konkurence je množné dosahovat i na částky v desetitisících.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *