Volsor

Rozhodně se nejedná o společnost, která by byla na našem trhu dlouho. V segmentu půjček je totiž Volsor poměrně malým nováčkem. To proto, že v České republice působí teprve od roku 2013. Není to ale jediné působiště této nebankovní společnosti. Opomíjet rozhodně nelze fakt, že působí také v okolních zemích, jako je třeba Slovensko, nebo Polsko. Půjčka Volsor je zaměřená jedním jasným směrem, kterým není nic jiného, než takzvané mikropůjčky.

Contents

Úrokové sazby

Problémem mikropůjček je stále to, že i když jsou dobře a rychle dostupné, mají nevýhodu v tom, že jejich úrokové sazby jsou vyšší. Pohybují se v desítkách procent. A to nikoliv za rok, ale po dobu jednoho měsíce, co lze peníze mít. A Volsor v tomto směru není výjimkou. Je tedy vhodné počítat s tím, že z tisícikoruny je možné zaplatit navíc i pár stovek. Konkrétní sazbu lze však upravit podle správně nastavené charakteristiky půjčky – tedy doby splácení.

Jak je u mikropůjček zvykem, mnoho nebankovních společností nabízí takzvanou půjčku zdarma. V tomto není nováček Volsor žádnou výjimkou. U nových klientů tak můžeme říci, že si berou v podstatě nejvýhodnější půjčku na trhu. Pokud ji splatí v termínu, mají jistotu toho, že jak úroková sazba, tak i RPSN bude nulové.

Charakteristika půjčky

Volsor je typickým zástupcem mikropůjček. A to hlavně tak, jak v minulosti začínaly. Zatímco nyní se konkurence předhání v tom, kolik peněz nabídne, tak půjčka Volsor se stále drží při zemi. To znamená, že si lze opravdu půjčit i několik stovek, nebo nižší tisíce korun. Tomu jasně odpovídá i celková dostupnost daného úvěrového produktu. Navíc je třeba přihlédnout k tomu, že Volsor má v tomto ohledu roli zprostředkovatele. Základní charakteristika půjčky jako takové je stále stejná, ale vlivem různých poskytovatelů může být zvýšena schvalovatelnost. A o kolik si lze požádat?

  • Výše dostupné částky: 500 – 4 500 korun českých
  • Splatnost: 1 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Jak již bylo zmíněno, Volsor je v roli zprostředkovatele, což ale neznamená, že by neměl jasně dané podmínky na to, co je nutné při žádosti o finanční prostředky přesně splnit. Pokud zde budeme konkrétní, tak mezi základní požadavky patří:

  • Dosažení 18 let věku
  • Občanství České republiky
  • Platný doklad totožnosti

Dále půjčka Volsor vyžaduje i příjem. A to pravidelný měsíční, a trvalý. Jeho výše však není pevně stanovena. Vzhledem charakteristice půjčky je celkem jasné to, že získat peníze mohou i ti, kteří mají příjem menší. Nahrává tomu i fakt, že nabídky bude vybrána ta společnost, která má v daném směru ty nejnižší limity.

Rychlost vyřízení

Mluvíme o mikropůjčce, o kterou si lze online nejenom požádat, ale u které je i jistota online schválené. Díky tomu má Volsor rychlost vyřízení velmi rychlou. V ideálních případech můžeme mluvit i o desítkách minut. Opět připomeňme, že roli zde hraje primárně konkrétní poskytovatel finančních prostředků. Pod hlavičku Volsor jsou i tací, kde se rychlost opravdu může pohybovat v minutách. Vše je ale celkem individuální a to je nutné brát v potaz.

Shrnutí

Půjčka Volsor je na trhu poměrně krátce, ale za tu dobu si získala mnoho spokojených zájemců. Pozitivem je to, že Volsor je v podstatě zprostředkovatelem. A to znamená fakt spojený s tím, že při vyřizování je možné získat peníze od různých společností. Díky tomu lze využívat maximální rychlost, nebo benevolentní podmínky vyřízení, či výhodnost spojenou s možností získat první půjčku zdarma. Když se podíváme i na negativum, požaduje společnost nejenom trvalý měsíční příjem, ale požaduje i to, abyste si žádali jenom o menší sumy. Maximální dostupná suma je 4 500 korun českých, přičemž u konkurence je množné dosahovat i na částky v desetitisících.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *