HUAWEI MateBook D 15 – spolehlivý výkon v designovém těle

Hledáte notebook, se kterým zvládnete kancelářskou práci, přípravu grafiky a třeba i nějaké ty hry? V takovém případě si nenechte ujít propracovaný model HUAWEI MateBook D 15. Co všechno nabídne a jaké jsou jeho přednosti? To se dozvíte v následujícím představení tohoto přístroje.

Elegantní a lehká konstrukce

Dnešní moderní notebooky váží jen opravdu málo, ale přesto dokážou nabídnout bytelné zpracování, a hlavně požadovaný výkon. Jasným příkladem je model HUAWEI MateBook D 15. Jeho samotná hmotnost je pouhých 1,53 kg, takže ho ani při delším nošení v brašně příliš nepocítíte. I přes tuto nízkou hmotnost nabídne 15,6palcový displej s antireflexní úpravou s Full HD rozlišením. Výsledkem tak je skvělý obraz při sledování pořadů i hraní her.

Dlouhá výdrž baterie a tichý chod

Vzhledem k nízké hmotnosti se HUAWEI MateBook D 15 přímo nabízí jako notebook pro cestování a práci mimo kancelář. Z toho důvodu disponuje také kvalitní baterií, která slibuje výdrž až 9,5 hodiny. A když náhodou budete potřebovat doplnit energii do notebooku, zvládnete to s pomocí funkce rychlého nabíjení i za 30 minut. Výkonné chlazení a propracovaný chod nabízí tichý provoz a chladný provoz i při zvýšených nárocích na výkon.

Propracovaná ochrana soukromí a vašich dat

V dnešní době je potřeba dbát na ochranu dat a soukromí na internetu. V případě notebooku HUAWEI MateBook D 15 jdou jednotlivé mechanismy ještě o něco dál. Pro rychlý pracovní start bez nutnosti zadávání hesla potěší zabudovaná čtečka prstů přímo v zapínacím tlačítku. Další praktickou vymožeností je webkamera elegantně schovaná v jedné klávese. Vysune se jen v případě, kdy ji skutečně používáte a v opačném případě není možné nic sledovat, protože je schovaná mezi klávesami. Zkrátka bezpečný, výkonný notebook s ideálním přizpůsobením pro práci naprosto kdekoliv.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *