Založení investiční společnosti nechte raději na odbornících

Založit investiční fond vyžaduje velké množství času a přípravy. V případě založení fondu se rozhodně nelze obejít bez právního a daňového poradenství, ale i dalších odborníků. Založení investiční společnosti nese s sebou velké množství byrokracie, je třeba připravit úpis akcií, stanovy, žádost o zápis do seznamu investičních fondů apod.

K čemu investiční fond slouží?

Pokud máte investiční nápad či projekt, pro který hledáte další investory, pak právě v této situaci je ideální si založit investiční fond. Investiční fond je zjednodušeně nástroj k investiční činnosti, který umožňuje investovat peníze jako součást skupiny s dalšími investory s cílem zisku. Jedná se o nástroj pro zhodnocení peněz investorů. Nejčastěji je zakládán jako akciová společnost či společnost s ručením omezeným.  Založit si investiční společnost je však daleko náročnější než v případě zakládání běžné společnosti.

Odborná firma disponuje bohatými zkušenostmi

Pokud tedy uvažujete nad investičním fondem, pak se neváhejte obrátit na odbornou firmu. Odborná firma disponuje dostatečným množstvím zkušeností a je schopná vás provést celým procesem od začátku do konce. S pomocí odborné firmy nejen ušetříte mnoho času, ale vyvarujete se všem komplikacím a k tomu všemu ještě získáte investiční fond mnohonásobně rychleji.

Usnadněte si vše s firmou Zenron

Jednou z odborných firem, která vám pomůže se založením i správou investičního fondu, je společnost Zenron. Na trhu je více než 20 let a za této doby posbírala dostatečné množství zkušeností. Při založení investiční společnosti vám poskytne poradenství, postará se o přípravu všech potřebných podkladů a bude vám kdykoliv k dispozici.

Pro své klienty zakládá několik typů fondů, mezi které patří:

  • Private Equity Fund
  • Nemovitostní fond
  • Venture Capital Fond

Kromě investičního fondu vám může založit i svěřenský fond či nadační fond.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *