Hello bank!

Pokud jste o této bance ještě nikdy neslyšeli, nemusí to být nic výjimečného. To proto, že Hello bank! je v podstatě nejnovějším přírůstkem v segmentu bankovních společností. Na poli úvěrů ale rozhodně žádným nováčkem není. Je to proto, že se za Hello bank! skrývá společnost Cetelem. Ta byla známým poskytovatelem nebankovních půjček, i možností, jako byl splátkový prodej. Požádala si však o bankovní licenci, kterou také dostala. A tak i když je Hello bank! podle názvu skutečně na trhu úplným nováčkem, její základy jsou v nebankovní společnosti, která je velká, známá a má dlouhou tradici. A tomu odpovídá i nabídka produktů. Tím hlavním je půjčka Hello bank!

Contents

Úrokové sazby

Když to byla ještě společnost Cetelem, dalo se říci, že z hlediska úroků to nebylo u daných půjček vždy úplně nejlepší. Vyšší úrokové sazby nebyly výjimkou. Když ale došlo k tomu, že se nebankovní společnost transformovala právě v Hello bank!, došlo také k tomu, že se změnil i celkový přístup. A to v tom ohledu, že se změnily i produkty. A to s ohledem na úrokové sazby. Hello bank! půjčka tak aktuálně patří skutečně k těm lepším. Její úroková sazba je 5,9 procenta. Díky tomu může hravě konkurovat řadě bank na trhu, jelikož jsou takové, které jsou na tom s úrokem podstatně hůře.

Jedná se samozřejmě o základní a výchozí úrokovou sazbu, která platí u bonitního klienta a jenom u určité úvěrové kombinace. Pokud je zvolena jiné možnost a klient nemá tak dobrou bonitu, může být půjčka Hello bank! méně výhodná. To je ale běžné i u jiných bank.

Charakteristika půjčky

Už samotná Cetelem se zaměřovala i na možnost spotřebitelských půjček. A když nyní převzala štafetu Hello bank!, tak musíme říci, že se nic nemění. Tedy pokud jde o půjčku základní, která je poptávána nejčastěji. A jaká jsou její hlavní lákadla? Kromě nízké úrokové sazby je to i široká škála dostupných částek a termínů splatnosti. Samozřejmostí je, že si každý klient může vybrat takovou kombinaci, která mu bude vyhovovat skutečně nejvíce. A z čeho?

  • Výše dostupné částky: 20 000 – 1 000 000 Kč
  • Splatnost: 6 – 84 kalendářních měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Hlavním unikátem, který má Hello bank! půjčka je to, že se dotýká bájné hranice milionu korun. to není na poli spotřebitelských půjček zase až tak běžné. U charakteristiky je také dobré připomenout, že Hello bank! jako taková může nabídnout i další nabídku úvěrů. Může jít o účelový spotřebitelský úvěr, může se jednat o půjčku určenou na auto, stejně jako nechybí ani možnost konsolidace neboli sloučení půjček.

Podmínky půjčky

Hello bank! je sice bankou, ale ukazuje, že co se naučila v nebankovním segmentu, to rozhodně nezapomíná. Je tedy možné očekávat celkem benevolentní podmínky spojené s jistotou dobré schvalovatelnosti. Tím hlavním, podle čeho je posuzována bonita, je příjem žadatele. Ten byl vyžadován i v minulosti a podle něho se vše také točí. A co je tedy nutné doložit?

  • 2 doklady totožnosti
  • Výpis z bankovního účtu
  • Potvrzení o příjmu

Lákadlem je, že mezi podmínky půjčky Hello bank! patří to, že dané informace není nutné předávat osobně. Je možné je doložit online. To potvrzuje, že podmínky jsou stále celkem jednoduché.

Rychlost vyřízení

Na možnosti online vyřízení se pozitivně podepisuje rychlost, se kterou je půjčka Hello bank! vyřízena. Absence osobních návštěv i klasické administrativy je zárukou rychlého vyřízení. Nahrává k tomu i možnost online žádosti. Pokud se podíváme na ideální případ, tak Hello bank! půjčka může být vyřízena v podstatě za páre dní – s ohledem na rychlost klienta. Jakmile dojde k finálnímu kroku, kterým je podpis, jsou peníze odesílány. Ty jsou na účet doručeny do 24 hodin.

Shrnutí

Pokud jste se v minulost chtěli vyhnout společnosti Cetelem pro její nevýhodnost, musíme říci, že Hello bank! vás příjemně překvapí. A to tím, že úroková sazba začíná pod šesti procenty. Také zaujme i možnost získat celý milion korun. Lákadlem je také široká škála dalších úvěrových produktů, než je jenom spotřebitelská půjčka. Díky své minulosti není Hello bank! ani žádným nováčkem. To vše jí nahrává do karet. Jediným negativem je fakt, že daná úroková sazba je startovní a při různých kombinacích a bonitě klienta může podstatně narůst.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *