MONETA Money Bank

Banka známá jak pro své reklamy, pro své produkty v čele s bankovními účty, tak i pro svůj dostatek poboček, nebo zajímavou nabídku úvěrových produktů. A těm vévodí MONETA Money Bank půjčka. Spotřebitelský úvěr této banky byl oblíbený už v minulosti, kdy se ještě banka označovala jako GE Money Bank. Následně prošla transformací a aktuální název je MONETA Money Bank. Jde však stále o banku, která je celkem velká, která je celkem silná a rozhodně je dobrou volbou i ve chvíli, kdy jste v situaci, kdy máte v plánu požádat o spotřebitelskou půjčku.

Contents

Úrokové sazby

Jak jsou na tom úrokové sazby u MONETA Money Bank? Musíme říci, že v porovnání s ostatními bankami velmi dobře. Pravidelně se umísťuje na vrcholu jednotlivých žebříčků, když dochází k porovnání půjček. To jasně potvrzuje fakt, že MONETA Money Bank půjčka patří k nejvýhodnějším na trhu. Přesvědčí vás o tom si sazba, za kterou můžete mít půjčeno. Ta začíná na hodnotě, která je pod šesti procenty. Konkrétně je to 5,9 procenta ročně. Právě s touto sazbou byla spojena i s celkem výrazná reklamní kampaň, která měla za cíl předvést, že je bývalá GE Money Bank stále velmi výhodnou volbou.

Charakteristika půjčky

Bankovní půjčka a spotřebitelské půjčka. Tolik k úplně základní charakteristice. MONETA Money Bank ale zaujme i jinými pozitivy. Pokud je jeden hlavní, je to fakt, že získat půjčku lze nejenom s výhodným úrokem. Když se podíváme na její charakteristiku, je nutné říci také to, že s půjčkou nejsou spojeny žádné poplatky. To je celkem důležitá věc, která se podepisuje i na výhodnosti. A jak je to s konkrétní nabídkou této banky?

  • Výše dostupné částky: 20 000 – 800 000 Kč
  • Splatnost: 24 – 120 kalendářních měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Konkrétní charakteristika tedy celkem dobře potvrzuje fakt, že MONETA Money Bank dokáže cílit jak na klienty hledající menší sumy, tak na ty, kteří chtějí částku blížící se k milionu. A tomu odpovídá i maximální nabídka splatnosti.

Podmínky půjčky

Ty zpřísňuje nejenom náš stát, ale i samotné banky se snaží o to, aby minimalizovali riziko. Přesto umí ukázat, že není nutné očekávat žádné příliš velké složitosti. MONETA Money Bank je v tomto směru dobrou volbou, jelikož je sní spojena vysoká schvalovatelnost. To jasně potvrzuje situaci, že podmínky půjčky můžeme v rámci bankovnímu segmentu označit za benevolentní. Příkladem je hranice pravidelného minimálního příjmu. Teoreticky může být půjčka poskytnuta i tomu, kdo měsíčně vydělává jenom 5 000 Kč. Tedy sumu hluboko pod minimální mzdou. Potom je třeba splnit ještě podmínky základní, a to:

  • Povinnost plnoletosti
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastnictví účtu u MONETA Money Bank

Pokud žadatel nemá občanství našeho státu, může se identifikovat i tak, že doloží trvalé bydliště na našem území. Pokud jde o povinnost účtu, tak ten je důležitý primárně pro vyplacení peněz. Je tedy jasné, že ho nemusíte mít před samotnou žádostí, ale hlavně v domě schválení. V tomto ohledu MONETA Money Bank samozřejmě zajistí i jeho současné založení, spolu se schvalováním půjčky.

Rychlost vyřízení

Už jenom na základě celkem jednoduchých podmínek získání lze usuzovat, že půjčka MONETA Money Bank bude spojena i s dobrou rychlostí vyřízení. A to se také potvrzuje. Mimo jiné je to doloženo názvem úvěrového produktu, který zní Expres půjčka. Vše může začínat rychlou online žádostí, která může být kdykoliv a odkudkoliv odeslána. Poté banka garantuje prvotní předschválení a informace, které žadatelům přijdou už do 5 minut. Následně se může spustit další schvalovací fáze spojená s dodáním potřebných dokladů a s následným výsledným schvalováním. Za 5 minut tak může být jasno a poté už se vyřeší formality.

Shrnutí

I když MONETA Money Bank nepatří mezi největší banky na trhu, jasně ukazuje, že s nimi umí bojovat. A to velmi dobře. Nejenom, že má jednu z nejvýhodnějších úrokových sazeb. Nabídne i benevolentní podmínky získání – stačí příjem 5 000 Kč, nebo jistotu prvotního předschválení do 5 minut. Zajímavé jsou i sumy či termíny splácení. Jedinou možná negativní podmínkou je nutnost bankovního účtu. I ten ale u banky může být zdarma, takže jde spíše jenom o administrativní povinnost.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *