ENDEKA vykupuje nemovitosti a dělá Brno hezčí

Developerská společnost ENDEKA přišla s velmi hezkou myšlenkou – učinit Brno hezčím. Za tímto účelem kupuje starší nemovitosti v různých částech Brna, rekonstruuje je a poté dále prodává těm, kdo touží po moderním bydlení v rekonstruovaném domě.

Máte i vy v Brně rodinný, případně bytový dům, který by si zasloužil rekonstrukci, ale vy na to už nemáte prostředky či čas? Prodejte ho. ENDEKA láká na výkup nemovitosti za nejvyšší kupní cenu. Kromě toho vám ušetří mnoho starostí. Nebudete muset řešit žádné prohlídky nemovitosti, smlouvání o ceně, ani jednání s realitní kanceláří.

Vaše nemovitost získá novou šanci

Zvolíte-li výkup nemovitosti přes ENDEKA, získáte 100% tržní hodnoty vašeho domu. Firma totiž nevydělává na tom, že by nemovitost koupila co nejlevněji a prodala s co nejvyšší cenou. Vydělává na kvalitní rekonstrukci. Nemovitosti dá přidanou hodnotu, a proto si ji pak může dovolit prodat za vyšší cenu a se ziskem.

U srdce vás může hřát i pocit, že váš dům rozhodně nebude chátrat. Ba naopak jí bude věnována extra péče, možná ji za pár let ani nepoznáte, až půjdete kolem. ENDEKA rekonstruuje nemovitosti citlivě, s ohledem na okolí a úmysly původního architekta, přesto moderně a tak, aby se v nich člověku 21. století skvěle bydlelo.

Investujte i vy do hezčího Brna

Nemáte žádnou nemovitost, ale líbí se vám myšlenka zkrášlování Brna? Pak můžete s ENDEKOU investovat. Své peníze zhodnotíte výnosem 5,25 %, navíc podpoříte rekonstrukci zchátralých objektů v Brně. A jak? ENDEKA má své dluhopisy, do nichž zvládne investovat každý. Peníze každého investora firma rozdělí do několika projektů, takže pokud by se jeden projekt nevydařil tak, jak bylo v plánu, vaši investici to neohrozí. Vzhledem k tomu, že jde o malou firmu, navíc kdykoliv můžete zvednout telefon a na cokoliv se zeptat. Investoři jsou pro firmu partnery. Přispějete i vy k hezčímu Brnu?

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.