Dvě inovace, které z každé obce udělají lepší místo k životu

Každá obec se chce zavděčit svým občanům a chce se stát lepším místem k životu. Obce jsou v současné době místem, kam mnozí lidé utíkají z velkých a rušných měst. Jenže když je člověk zvyklý na město, hůře si zvyká na obec, která není tak moderní. Pokud se však bude v obci investovat do několika inovací, lidem přicházejícím z měst nebude nic chybět. Víte, do jakých inovací by se mělo bezesporu investovat?

Digitální panely

Digitální panelynajdou své místo takřka kdekoli. Využití najdou jak na obecních úřadech, tak u lékařů, v restauracích, v obchodech, samozřejmě také v muzeích a podobných institucích. O digitálních panelech se aktuálně říká, že plně nahrazují klasické roll-up bannery a informační cedule a tabule, kam se mnoho informací nikdy nevešlo. A díky tomu, že je možné připojit panely k Wi-Fi, se na nich může objevit přesně to, co chcete.

Digitální panely se v obcích nejčastěji objevují na zmiňovaných obecních úřadech, kde si lidé najdou skutečně všechno, co potřebují vědět a znát.

Digitální úřední desky

Druhou inovací, do které by obce měly investovat, jsou digitální úřední desky, které jsou bezesporu inovací, která je lidem prospěšná. Nahrazují klasické úřední desky, které stávaly (a v mnohých obcích ještě stojí) před obecním úřadem. Na rozdíl od klasických úředních desek digitální úřední desky nabízí neomezený prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Navíc jsou nepřetržitým informačním servisem, který funguje čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce.

Prostřednictvím digitálních úředních desek nemusíte občanům sdělovat jen to, co se zrovna v obci děje. Můžete také informovat občany o počasí v obci, také o nejbližších turistických cílech, nasdílet můžete i obecní zpravodaj v elektronické podobě. Přidat lze i 3D virtuální prohlídku obce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *