Creditstar

Sice je v České republice poskytovatel s názvem Creditstar méně známým, ale to neznamená, že by neměl mezinárodní přesah. Půjčka nabízená pod touto obchodní značkou je součástí mezinárodní skupiny Creditstar Group, což vypovídá o velikosti poskytovatele, s čímž může být spojena řada různých jistot. Pokud se podíváme na to hlavní, co s půjčkou souvisí, je to rozhodně fakt, že ji lze zařadit do segmentu mikropůjček.

Úrokové sazby

Ty jsou tím nejdůležitějším, o co je třeba se v případě půjčky Creditstar zajímat. I když se jedná o mikropůjčku, tak na rozdíl od konkurence nenabízí možnost získat první půjčku zdarma. Úroky jsou tedy i pro osobu, která si žádá poprvé, naprosto klasické. Jejich výše se odvíjí od konkrétní kombinace, která je na webu Creditstar zvolena. Pokud jde o menší sumy, a to na nejkratší období, je možné počítat se sazbou 4,5 procenta, která je jednorázovým navýšením získané sumy.

Úrokové sazby, která vám půjčka Creditstar nabídne, se ale mohou s ohledem na kombinaci vyšlehat i výše. Pokud jde o sumu získanou na jeden měsíc, jednorázový úrok zde roste i na několik desítek procent. Díky přehlednosti žádosti však každý žadatel ihned může vidět, jakou sumu přesně přeplatí.

Charakteristika půjčky

Jedná se o mikropůjčku se vším, co k tomu konkrétně patří. Tedy pokud jde o charakteristiku základní. Jsou totiž i věci, kterými se Creditstar od klasických konkurentů odlišuje. Je to hlavně výše sumy, která se odvíjí od toho, zda si žádáte poprvé, nebo opakovaně. Nový klient může získat maximálně 7 tisíc. U opakovaných půjček je možné dosáhnout až na sumu ve výši 19 000 Kč. Zajímavá je také splatnost. Kromě klasického jednorázového splacení je možné si sumu rozdělit do dvou, ale i do třech měsíčních splátek. Základní charakteristika, kterou má Creditstar půjčka, je tedy taková:

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 19 000 Kč
  • Splatnost: 5 – 90 kalendářních dní
  • Možnosti využití: neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Dá se říci, že jsou celkem klasické a nijak se nevymykají tomu, co je dnes v segmentu mikropůjček standardem. Pokud jde o tom, kdo si může u Creditstar půjčit, tak může jít o zaměstnance i podnikatele, bez nutnosti mít ručitele. Jenom je třeba splnit trojici podmínek:

  • Povinnost trvalého příjmu
  • Plnoletost
  • Vlastnictví bankovního účtu

Jak bývá v tomto segmentu celkem často zvykem, vše je vyřizováno online, což vede i k tomu, že sice je nutné splnit výše uvedené podmínky, ale pokud jde o dokládání daných informací, tak nemusí být natolik složité, jako je tomu třeba u běžných spotřebitelských úvěrových produktů.

Rychlost vyřízení

Tu má Creditstar půjčka velmi dobrou. Odpovídá to danému segmentu, ale i tomu, že vše je možné realizovat kompletně online. Tedy zcela bez nutnosti případných osobních návštěv. Pokud jde o konkrétní rychlost, tak proces samotné žádosti nezabere více času, než 10 minut. Pokud si o peníze žádá již registrovaný klient, proběhne u něho vše ještě rychleji. Po schválení už není důvod obávat se jakýchkoliv průtahů, jelikož požadovaná finanční částka je ihned odeslána na bankovní konto uvedené v žádosti.

Shrnutí

Creditstar patří do segmentu mikropůjček, kde se však od konkurence liší několika pozitivy. První je spojeno s tím, že si lze požádat až o 19 000 Kč – které jsou určeny pro stálé klienty. Lákadlem je také fakt že kromě měsíční splatnosti lze půjčku splatit i na třikrát. Co je celkem negativní informace, to je absence první půjčky zdarma, která se u konkurence stává hlavním lákadlem. I když společnost Creditstar není příliš známá, její půjčka nabídne transparentnost a férovost, i celkem dobrou rychlost vyřízení – a to kompletně z domova. Pokud jde o úrok, začíná na jednotkách procent, ale při delší době splatnosti se může navýšit až na desítky procent.

Creditstar
Ohodnotit

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *