Creditstar

Sice je v České republice poskytovatel s názvem Creditstar méně známým, ale to neznamená, že by neměl mezinárodní přesah. Půjčka nabízená pod touto obchodní značkou je součástí mezinárodní skupiny Creditstar Group, což vypovídá o velikosti poskytovatele, s čímž může být spojena řada různých jistot. Pokud se podíváme na to hlavní, co s půjčkou souvisí, je to rozhodně fakt, že ji lze zařadit do segmentu mikropůjček.

Úrokové sazby

Ty jsou tím nejdůležitějším, o co je třeba se v případě půjčky Creditstar zajímat. I když se jedná o mikropůjčku, tak na rozdíl od konkurence nenabízí možnost získat první půjčku zdarma. Úroky jsou tedy i pro osobu, která si žádá poprvé, naprosto klasické. Jejich výše se odvíjí od konkrétní kombinace, která je na webu Creditstar zvolena. Pokud jde o menší sumy, a to na nejkratší období, je možné počítat se sazbou 4,5 procenta, která je jednorázovým navýšením získané sumy.

Úrokové sazby, která vám půjčka Creditstar nabídne, se ale mohou s ohledem na kombinaci vyšlehat i výše. Pokud jde o sumu získanou na jeden měsíc, jednorázový úrok zde roste i na několik desítek procent. Díky přehlednosti žádosti však každý žadatel ihned může vidět, jakou sumu přesně přeplatí.

Charakteristika půjčky

Jedná se o mikropůjčku se vším, co k tomu konkrétně patří. Tedy pokud jde o charakteristiku základní. Jsou totiž i věci, kterými se Creditstar od klasických konkurentů odlišuje. Je to hlavně výše sumy, která se odvíjí od toho, zda si žádáte poprvé, nebo opakovaně. Nový klient může získat maximálně 7 tisíc. U opakovaných půjček je možné dosáhnout až na sumu ve výši 19 000 Kč. Zajímavá je také splatnost. Kromě klasického jednorázového splacení je možné si sumu rozdělit do dvou, ale i do třech měsíčních splátek. Základní charakteristika, kterou má Creditstar půjčka, je tedy taková:

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 19 000 Kč
  • Splatnost: 5 – 90 kalendářních dní
  • Možnosti využití: neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Dá se říci, že jsou celkem klasické a nijak se nevymykají tomu, co je dnes v segmentu mikropůjček standardem. Pokud jde o tom, kdo si může u Creditstar půjčit, tak může jít o zaměstnance i podnikatele, bez nutnosti mít ručitele. Jenom je třeba splnit trojici podmínek:

  • Povinnost trvalého příjmu
  • Plnoletost
  • Vlastnictví bankovního účtu

Jak bývá v tomto segmentu celkem často zvykem, vše je vyřizováno online, což vede i k tomu, že sice je nutné splnit výše uvedené podmínky, ale pokud jde o dokládání daných informací, tak nemusí být natolik složité, jako je tomu třeba u běžných spotřebitelských úvěrových produktů.

Rychlost vyřízení

Tu má Creditstar půjčka velmi dobrou. Odpovídá to danému segmentu, ale i tomu, že vše je možné realizovat kompletně online. Tedy zcela bez nutnosti případných osobních návštěv. Pokud jde o konkrétní rychlost, tak proces samotné žádosti nezabere více času, než 10 minut. Pokud si o peníze žádá již registrovaný klient, proběhne u něho vše ještě rychleji. Po schválení už není důvod obávat se jakýchkoliv průtahů, jelikož požadovaná finanční částka je ihned odeslána na bankovní konto uvedené v žádosti.

Shrnutí

Creditstar patří do segmentu mikropůjček, kde se však od konkurence liší několika pozitivy. První je spojeno s tím, že si lze požádat až o 19 000 Kč – které jsou určeny pro stálé klienty. Lákadlem je také fakt že kromě měsíční splatnosti lze půjčku splatit i na třikrát. Co je celkem negativní informace, to je absence první půjčky zdarma, která se u konkurence stává hlavním lákadlem. I když společnost Creditstar není příliš známá, její půjčka nabídne transparentnost a férovost, i celkem dobrou rychlost vyřízení – a to kompletně z domova. Pokud jde o úrok, začíná na jednotkách procent, ale při delší době splatnosti se může navýšit až na desítky procent.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *