Credit 365

Nebankovní půjčka Credit 365 je provozována společností Creditportal, která není zase až tak velkou neznámou, pokud jde o nebankovní trh. Je to dáno tím, že na našem trhu působí již několik let. To se pozitivně podepisuje na tom, že Credit 365 půjčka má několik pozitiv, které se vážou hlavně k celkové transparentnosti, stejně jako k jasně nastaveným podmínkám. Pokud bychom měli půjčku někam zařadit, je to rozmezí mikropůjčky a také nižší spotřebitelské půjčky. Peníze mohou přijít vhod tomu, kdo hledá pár tisíc, i tomu, kdo chce dosáhnout na desetitisíce.

Contents

Úrokové sazby

Jak bylo zmíněno, tak se úvěr Credit 365 pohybuje někde na rozmezí spotřebitelské půjčky a mikropůjčky. Tomu odpovídá i výše úrokové sazby, která však v případě toho, na čem začíná, nemusí být zase až tak nevýhodná. Může být totiž ve výši 12 procent, což je na nebankovní společnost celkem dobrá hodnota, se kterou může být mnoho lidí spokojeno. Jde o sazbu spojenou spíše s většími úvěry. Kdo naopak bude potřebovat menší sumu na kratší dobu, měl by počítat s tím, že úroková sazba bude růst. Tedy abychom byli konkrétní, nebude růst úrok, ale poplatky s půjčkou spojené.

Zde je třeba naznačit, že i když Credit 365 může nabídnout úrok 12 procent, je třeba sledovat spíše RPSN, jelikož půjčku zdražují poplatky, které jsou účtovány. Jde o celkem známou cestu nebankovních společností, kdy klienta nalákají na jednu sazbu, ale realita už je lehce jiná. Také je třeba připomenout, že takové podmínky nízké sazby jsou spojeny se slevou, která už je automaticky vypočítána a u které se počítá s bezproblémovým splácením včas.

Charakteristika půjčky

Skutečně se jedná o něco mezi. Tedy mikropůjčku, která může nabídnout pár tisíc, tak i klasickou spotřebitelskou půjčku, ale v menších výších, než je klasika. Credit 365 je v souvislosti s tím charakteristická i tím, že pokud jde o splatnost, tak se ani ta nejmenší suma nevrací jednorázově, ale je nutné ji vrátit alespoň v několika konkrétních splátkách. Bližší informace o charakteristice půjčky vám poví náš přehled:

  • Výše dostupné částky: 5 000 – 60 000 Kč
  • Splatnost: 3 – 12 kalendářních měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Credit 365 neboli samotný Creditportal je nebankovní společností, která nabídne i menší sumy. Z toho celkem dobře vyplývá, že pokud jde o podmínky, nemusí žadatelé očekávat zase až tak velkou náročnost. Každopádně je nutné počítat s tím, že se neobejdou bez udání výše příjmu a také bez udání konkrétních výdajů, jaké má domácnost, kde žijí. Nutností je také uvést telefonní číslo na zaměstnavatele, kde bude příjem ověřen. Pokud jde o další splnění podmínek, jsou to tyto:

  • Nutnost dosažení plnoletosti
  • Nutnost nebýt v insolvenci
  • Nutnost nemít záznam v registrech

I když podmínky vypadají na první pohled náročněji, je vše samozřejmě posuzováno s ohledem na výši půjčky, a to individuálně. Vlivem toho je půjčka Credit 365 řazena mezi takové, které mají spíše průměrnou schvalovatelnost a tak mnoha klientům vyhovují.

Rychlost vyřízení

Creditpoortal se snaží o co největší rychlost, nebo jednoduchost. Dokládá to i tím, že není nutné shánět potvrzení o příjmu, jelikož ten si poskytovatel peněz ověří snadno telefonicky. Dále rozhodně potěší to, že mnoho věcí je vyřízeno elektronicky, od různého dodání dokumentů, až po potvrzení identifikace a smlouvy, pomocí SMZ právy. To dané rychlosti celkem nahrává. Samotná Credit 365 půjčka na svém webu uvádí, že celá doba vyhodnocení může trvat od patnácti minut, do dvou dnů, s ohledem na náročnost prověření klienta. Poté už jsou peníze ihned odesílány na bankovní účet.

Shrnutí

Půjčka Credit 365 je zajímavou možností pro toho, kdo hledá mikropůjčku s možností splácení v pravidelných splátkách. Potěší však i toho, kdo chce více peněz. Lákadlem je též možnost plného online vyřízení, a to i do patnácti minut od doručení všech podkladů. Jsou tu ale i nevýhody. Ty souvisí s celkem náročnými podmínkami, kam řadíme informace o příjmu, výdajích, nebo nahlížením do registrů. Také je třeba důkladně prostudovat výhodnost. I když úroková sazba začíná na dvanácti procentech, je třeba započítat i poplatek, který úvěr od Credit 365 může zdražovat. A to i po slevě, na kterou nemusí mít vždy každý nárok.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *