CreditOn

Určitě nejde o nijak neznámou společnost, jelikož na poli mikropůjček jde o celkem známého poskytovatele, který má klientům co nabídnout. Půjčka CreditOn je nabízena stejnojmennou společností, která však své aktivity nesměřuje jenom do ČR, ale i do jiných evropských zemí. To potvrzuje celkovou velikost a stabilitu, od čehož je odvozený i fakt, že z tohoto pohledu je tento poskytovatel celkem dobrou a osvědčenou volbou.

Contents

Úrokové sazby

Dosáhnout lze na několik variant půjčky. A to třeba s ohledem na to, kdy si o půjčku CreditOn žádáte. Pokud je to úplně poprvé, bude se jevit jako ta nejvýhodnější půjčka na trhu. Lze dosáhnout na půjčku zdarma. S nulovým úrokem i nulovými poplatky, což jasně dokládá RPSN, které je ve výši 0 procent. Takto lze získat až 8 0000 korun na dobu jednoho měsíce.

Pokud jde o klasickou úrokovou sazbu, se kterou je půjčka CreditOn spojena, tak je třeba počítat s tím, že bude vyšší – v segmentu mikropůjček je to celkem běžné. Výši částka, která je zaplacena navíc, ovlivňuje třeba i délka splatnosti. U nejkratšího časového období je přeplatek okolo deseti procent, zatímco u toho nejdelšího už může přesáhnout třicetiprocentní sazbu.

Charakteristika půjčka

Jde o mikropůjčku s jasno a neměnnou charakteristikou, která je na současném trhu standardní. Kdo si žádá poprvé, může dosáhnout na sumu jenom pod deset tisíc korun. Kdo si bude žádat opakovaně, tomu jeho CreditOn půjčka může narůstat až na desetitisíce. Jedno je ale s půjčkou spojeno stále, a to je splatnost. Hlavní charakteristikou je to, že se půjčka nesplácí pravidelně, ale je třeba ji vrátit jednorázově, ve sjednaný termín.

Charakteristikou je i to, že by měla více než na větší investice posloužit spíše na krátkodobé finanční problémy. Tomu odpovídá splatnost, ale také i výše částek. Konkrétně však není omezeno, za co klient může peníze utratit. Když se podíváme konkrétně na charakteristiku, je taková:

  • Výše dostupné částky: 500 – 20 000 Kč
  • Splatnost: 1 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

I když se jedná o mikropůjčku, podmínky jsou přece jenom náročnější, v porovnání s konkurencí. Stále ale musíme připomenout, že vzhledem k částkám a úroku je schvalovatelnost půjčky celkem dobrá. Potěší také jednoduchost, která je založena na tom, že většinu kroků lze realizovat online. Mezi to hlavní, co je třeba doložit, patří:

  • Příjem
  • Totožnost a věk v rozmezí 18 – 75 let
  • Vlastnictví bankovního účtu

Velkou výhodu zde mají především ti klienti, kteří už jednu půjčku měli. U nich je samozřejmé, že nemusí dále nic dokládat a jsou použity informace, které byly doloženy při první půjčce. Znamená to tedy, že při opakované žádosti nevyžaduje CreditOn potvrzení o příjmu, ani další informace související s bonitou.

Rychlost vyřízení

Mikropůjčky obecně jsou založeny na rychlém vyřízení. Pokud jde o žádost, tak půjčka CreditOn umožní online podání, díky čemuž není nutné obávat se, že by tento krok trval déle, než pár minut. Dále nelze zapomínat ani na to, že pokud je vše vyhodnoceno pozitivně, je možné mít peníze na účtu ještě v den žádosti. Roli na to však má situace, zda se jedná o první žádost, nebo opakovanou, a to u již prověřeného klienta.

Shrnutí

CreditOn je typickým zástupcem segmentu mikropůjček, a to se vším co k tomu patří. Při opakovaných žádostech lze získat i desetitisíce korun na cokoliv, s měsíční splatností. Běžná úroková sazba je v rozmezí desítek procent, v závislosti na délce úvěru. Potěší však možnost získat peníze i zcela zdarma, s nulovým RPSN. A to ve výši až 8 000 korun českých. Složitější a delší může být proces vyřízení a dokládání při prvních žádostech, ale o to jednodušší je vše při té opakované, kdy lze mít peníze ještě tentýž den.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *