Brousíte si zuby na nový vůz? Zvažte operativní leasing!

Operativní leasing se v poslední době těší nemalému zájmu. Není se ani čemu divit. V podstatě se jedná o jednu z nejsnadnějších cest k novému automobilu. Vozidlo si jednoduš pronajímáte od leasingové společnosti.

V reálu jej fyzicky nevlastníte (ani nemusíte), což vám však nebrání v tom jej užívat. Co z toho vyplývá? Mimo jiné i to, že vozy máte možnost střídat doslova a do písmene jako ponožky. Každý rok si užívat luxusu nového vozu. Líbí se vám tento scénář? Pak čtěte dál.

Contents

Nechcete se starat, ale jen jezdit? A co vám v tom brání?

Operativní leasing je ideální služby pro ty, kteří v první řadě chtějí jezdit. Ve voze dle jejich výběru. A každý rok či dva dokonce v jiném modelu. Ale už postrádají čas se o vůz starat. Péče o vůz v tomto případě padá na bedra leasingové společnosti. S tou jednoduše podepíšete smlouvu a vůz si od ní na dobu určitou pronajmete. Po jejím uplynutí si smlouvu buď prodloužíte, vůz si odkoupíte, nebo nebo si z nabídky vyberete vůz nový.

Vůz za sedm tisíc měsíčně? Ano, je to možné

A ceny? Volkswagen Golf na operativní leasing s pětiprocentní účastí, ročním nájezdem ve výši 10 tisíc kilometrů vás u společnosti Auto Podbabská vyjde na necelých sem tisíc měsíčně bez DPH. Podmínkou je uzavření smlouvy na tři roky.

Škoda Octavia za osm tisíc měsíčně

Zajímavé ceny na vás čekají i při pronájmu vozů mezi Čechy nejoblíbenější značky Škoda. Škoda Octavia na operativní leasing tak může být po dobu dvou let vaše za necelých osm tisíc měsíčně. Opět s ročním desetitisícovým nájezdem a pětiprocentní spoluúčastí.

Objednejte se na testovací jízdu

Všechny vozy si můžete osobně vyzkoušet při testovacích jízdách, které rozhodování často usnadní. Objednat se na ně můžete přímo na stránkách společnosti (podbabaoperak.cz). Zde také najdete praktický „filtr vozů“, který vám pomůže s výběrem vozidla právě pro vaše potřeby.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *