Zvažujete založení offshore společnosti – nechte si poradit

Podnikání prostřednictvím offshore společností má hned několik výhod. Celá řada podnikatelů by je ráda využila, avšak nejsou si jistí tím, že zvládnou správně administrativně pokrýt jeho specifika či na maximum využít jeho výhod. A právě proto je zde Parker&Hill.

O společnosti Parker&Hill

Společnost započala svoji aktivitu jakožto registrační agentura v roce 1996 pod jménem Parker&Hill ltd. V roce 2011 se pak její jméno změnilo po transformaci na Parker&Hill Inc. a nyní funguje coby součást nadnárodního konsorcia NWMG ltd. Společnost působí jako registrační agentura, nejedná se v žádném případě jen o přeprodejce.

Podstatou podnikání firmy je komplexní řetězec aktivit souvisejících se zakládáním i správou offshore společností v celé řadě jurisdikcí, stejně jako firem v České republice a na Slovensku. Mezi nabízenými službami je také komplexní daňové poradenství pro české i zahraniční firmy, audity nebo daňové poradenství.

Firmu zdobí dlouholetá zkušenost, individuální proklientský přístup, maximální profesionalita, a především stovky spokojených klientů. Dokonalá orientace v problematice i právních systémech jednotlivých zemí je v tomto případě stěžejní.

Jakákoliv chyba může znamenat finanční ztráty nebo jiné problémy. Díky Parker&Hill se jim můžete snadno vyhnout a neztrácet čas s administrativou. Namísto toho dělejte to, co je opravdu důležité: věnujte se předmětu vašeho podnikání.

Jaké služby Parker&Hill nabízí a proč využít právě je?

Založení offshore společnosti přináší především anonymitu vlastnické struktury, ochranu majetku i potenciálně nízké daňové zatížení. V neposlední řadě se jedná o určitou známku prestiže a zjednodušení jednání se zahraničními partnery.

Zdroj: https://pixabay.com/photos/contract-consultation-office-408216/

Společnost Parker&Hill nabízí založení offshore společností v téměř třech desítkách jurisdikcí od USA a Velké Británie přes Švýcarsko až po Belize nebo Kajmanské ostrovy. Nedílnou součástí celého procesu je poradenství a společný výběr nejvhodnější jurisdikce pro daný účel. K dispozici je jak založení firmy na klíč, tak převod ready-made společností.

Stejné služby nabízí Parker&Hill také v České republice a na Slovensku včetně poskytnutí sídla společnosti či vedení účetnictví. Parker&Hill také ochotně zpracuje vaše daňové přiznání a pomůžeme vám s optimalizací daní. Společností jsou zajišťovány také audity a podpora při daňové kontrole.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *