website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

BB půjčka

Celkem zajímavý název má tento úvěrový produkt, který není dostupný jenom v České republice, jelikož je dostupný také ve velké Británii. To už samo o sobě ukazuje, že BB půjčka není žádným menším lokálním poskytovatelem, ale že se jedná o společnost, která rozhodně má co nabídnout. Samotná BB půjčka o sobě uvádí i to, že je to společnost s tradicí a se zkušenostmi, které sbírá více než deset let. To jasně nahrává tomu, že se jedná o jednu ze stabilnějších nebankovních společností, i když pokud jde o známost, tak za těmi největšími hráči stále ještě zaostává.

Contents

Úrokové sazby

Jelikož je BB půjčka spojena s celkem rozmanitou nabídkou, kdy lze kombinovat klasickou spotřebitelskou půjčku a mikropůjčku, odpovídá tomu i výše úrokových sazeb, se kterými může žadatel počítat. Ty se tak odvíjejí především od charakteru samotné půjčky. Pokud jde o klasickou mikropůjčku, je třeba počítat s tím, že se navíc během jednoho měsícem zaplatí i několik desítek procent, z půjčené částky. Pokud se podíváme na variantu spotřebitelského úvěru, jsou podmínky přece jenom o něco lepší, ale i zde nelze zapomenout na to, že se úroková sazba pohybuje v desítkách procent.

Objektivně řečeno tedy BB půjčka rozhodně nepatří mezi možnosti, které by patřily k nejvýhodnějším. Právě naopak. Jedinou výjimkou může být varianta mikropůjčky, u které lze využít promo akce pro nové klienty. Ti tak mohou získat půjčku ve výši až 8 000 Kč zela zdarma, pokud ji do měsíce řádně splatí.

Charakteristika půjčky

Jak už bylo zmíněno výše, BB půjčka je zajímavou možností pro několik typů žadatelů. To proto, že ji můžeme charakterizovat zároveň jako mikropůjčku a zároveň jako spotřebitelskou půjčku. To znamená, že kdo se spokojí s menší sumou peněz, ten může získat několik tisíc korun, se kterými je spojena i nutnost jednorázové splatnosti. Není však problém využít i tu delší, na několik měsíců, což se jeví jako zajímavé plus.

Druhou variantou je už klasický spotřebitelská půjčka. Zde mluvíme o tom, že poskytovatel dokáže nabídnout několik desítek tisíc korun, které mohou být v pravidelných měsíčních splátkách vráceny. Je tak na žadateli, co konkrétně mu bude vyhovovat, jelikož BB půjčka v rámci své charakteristiky působí v obou hlavních segmentech. Shrnutí je zde více než jasné.

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 45 000 Kč
  • Splatnost: 7 dní – 12 měsíců
  • Možnosti využití: neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Aby bylo možné získat peníze, je nejprve třeba splnit všechny podmínky, které BB půjčka má. Jelikož se držíme v nebankovním segmentu, tak rozhodně potěší to, že nejsou tolik přísné, jako třeba v bankách. Na druhou stranu úplně každému společnost také nepůjčí. A co hlavního je nutné splnit? Zde je souhrn klíčových podmínek půjčky:

  • Stálý a prokazatelný příjem
  • Žádné neuhrazené dluhy, ani insolvence
  • Nutnost dosažení 21 let věku

Dále nutno připomenout, že mezi další podmínky patří o to, že žadatel musí mít tuzemské státní občanství, stejně jako musí mít bankovní účet, vedený na své jméno. Co je naopak pozitivem, to je fakt, že půjčováno je zaměstnancům i živnostníkům, stejně jako je pozitivem i to, že konkrétní žadatel může být zapsán v registrech, jelikož jsou posuzovány individuálně.

Rychlost vyřízení

BB půjčka určitě dokáže nadchnout tím, že její vyřízení je realizováno prostřednictvím internetu. To znamená, že není nutné chodit na pobočku, ani není nutné realizovat osobní schůzky. To nahrává tomu, že se výrazně zkracuje čas potřebný k plnohodnotnému vyřízení. Zároveň ale nezapomínejme na to, že prvním krokem před žádostí musí být registrace a teprve poté je možné odeslat i svou žádost o půjčku. Rychlost vyřízení je také závislá na tom, kdy je žádost podána. Nutno vzít v potaz, že je vše zpracováváno jenom ve všední dny, v termínu 8 – 16 hodin. Jindy ne. Pokud si však požádáte v tomto čase, je vše zpracováno v čase, který je okolo jedné jediné hodiny.

Shrnutí

To hlavní, čím je BB půjčka charakteristická, je zmapováno. Pokud něčím zaujme, je to rozhodně fakt, že potěší jak toho, kdo chce i pouhou tisícikorunu, tak i toho, kdo potřebuje desítky tisíc. Zaujme i to, že lze volit jednorázovou splatnost, nebo pravidelné měsíční splátky. Mezi lákadla patří i to, že BB půjčka dokáže nabídnout dnes tolik vyhledávanou půjčku zdarma. Ta klasická už bohužel přináší negativa v podobě velmi vysoké úrokové sazby. Také může vadit to, že žádosti jsou vyřizovány jenom v pracovní době, nikoliv v noci a o víkendech. Kdo se však trefí, může znát vyhodnocení už za hodinu.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *