AXA cestovní pojištění zkušenosti

Pokud plánujeme cestu do zahraničí, především potom v rámci Evropy, můžeme si v mnoha případech vystačit s tuzemským pojištěním.

Důležité je myslet na to, že se hodí pouze na několik základních vyšetření a zákroků. Pokud je cena konkrétní lékařské služby vyšší než u nás, můžeme připlácet. Proto je dobré uzavřít cestovní pojistku.

Tu dnes na trhu nabídne několik různých pojišťoven. Podívejme se na to, co v tomto směru nabídne AXA cestovní pojištění. Zkušenosti s ním nejsou jenom pozitivní, ale i negativní.

Contents

AXA cestovní pojištění nabídne i pozitivní zkušenosti

cestovni-pojisteniZačneme s pozitivy, které se této pojistky týkají. Zde rozhodně oceníme možnost vyřídit ho jednoduše, z pohodlí našeho domova. Samozřejmostí je také jistota spojená s tím, že si můžeme vybrat hned ze tří variant.

Tou nejlépe hodnocenou je poté možnost získat neomezené krytí jakýchkoliv léčebných výloh. Zajímavým bonusem, který si klienti pochvalují a AXA cestovní pojištění zkušenosti to jenom potvrzují je automaticky sjednaná pojistka.

Ta se týká rizik, která se vztahují k běžným rekreačním sportům. Budete-li je provozovat, pojistka je ve svém základu nabídne.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Pozitiva se ale týkají také rozsahu s ohledem na varianty. Pokud se nespokojíme s běžným základem, který obsahuje jenom pojištění léčebných výloh, máme možnost zvolit varianty s označením Komfort a Excelent.

Ty už mají zahrnuto také pojištění zavazadel. Nejenom těch běžných, jelikož klienti si také chválí to, že se daný rozsah vztahuje i na sportovní vybavení – třeba lyže, snowboard, nebo hole na golf.

Pro jakékoliv cesty

Je jedno, na jakou cestu se chystáte. AXA cestovní pojištění zkušenosti potvrzují, že není problém vyrazit na studijní, nebo ještě běžnější, a to rekreační pobyt. Stejně tak se může jednat o pobyt spojený třeba také s prací, nebo služební cestou. I tu je možné pojistit – tedy pojistit konkrétně naši osobu.

 

TIP: Najděte si nejlevnější cestovní pojištěníVyužijte náš SROVNÁVAČ

cestovního pojištění

 

Kdo může pojistku AXA Assistance uzavřít?

Samozřejmě každý cestovatel, který se chystá do cizí země. Primárně to jsou dospělí, kteří však mohou sjednat pojistku i pro své nezletilé děti.

Zde řada klientů oceňuje, že každý neplnoletý cestovatel má možnost automaticky dosáhnout na cenové zvýhodnění. Rozsah pojistek, stejně jako pojistné krytí jsou samozřejmě shodné, jako u cestovatelů dospělých. Tato volba je využívána především při cestách do na dovolenou.

AXA cestovní pojištění zkušenosti si chválí také doplňkové pojistky

Základem pojištění jsou léčebné výlohy. Mimo těch je možné danou oblast pojistného krytí také rozšířit. Konkrétně to mohou být třeba již zmíněná zavazadla, nebo sportovní vybavení. Jak mnozí klienti pojišťovny shodně uvádějí, jsou to i další rizika, která se mohou na danou osobu, nebo její majetek vztahovat. Je to třeba:

  • Úrazové pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škodu
  • Pojištění cestování letadlem

Dále je možné se připojistit ještě v rámci celé řady méně obvyklých, ale přesto možných rizik. Jde třeba o jistotu ochrany při rizikových sportech, jistotu ochrany při rizikovém onemocnění, nebo možnosti spojené se získáním peněz v případě storna zájezdu.

S tím může souviset také takzvaná „dovolená bez starostí“, která je spojena s péčí o vaše domácí mazlíčky. Podobně zajímavý rozsah má i pojištění vašeho domova po dobu, co budete pryč.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Má AXA cestovní pojištění i negativní zkušenosti?

pojištění axa se vyplatíSamozřejmě že ano. Je i řada zákazníků, kteří jsou s danou pojišťovnou logicky nespokojeni.

To může být dáno především tím, že ne vždy vyhovuje pojistný produkt jejich konkrétním požadavkům.

Může se jednat třeba o potřebu specifické ochrany, kterou produkt cílený hlavně na masy zkrátka nedokáže nabídnout. Takoví klienti se poté neváhají o své negativní zkušenosti podělit.

Zapomínat ale nesmíme ani na to, že i samotnou definici pojistného produktu je třeba ověřit v rámci obchodních a pojistných podmínek.

Čtěte:

Jedině tak si budeme skutečně jisti, na co se vztahuje. Jedině tak budeme mít maximální jistotu, že negativní zkušenost nevznikne. Také klienti upozorňují na případné situace, které mohou být spojeny s výjimkami z plnění.

4/5 - (6 votes)

You may also like...

1 Response

  1. LubosHa napsal:

    Přesně tuhle oblast má asi nejlepší ERV – hlavně kvůli tomu, že si tam můžeš cestovní pojištění zařídit online , což perfektně šetří čas 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *