4 důvody, proč si koupit jídelní stůl z masivu

Jídelní stůl je dominantou jídelny či kuchyně, a proto si zaslouží patřičnou pozornost. Vždyť za ním pravidelně sedá celá rodina, pro kterou jsou společná snídaně, obědy a večeře často jediné momenty, kdy se sejdou všichni, nebo alespoň většina členů. Ale proč byste měli vsadit právě na jídelní stůl v masivu? Důvodů je víc než dost – a my vám je rádi prozradíme.

Je zdravotně nezávadný

Chcete mít doma nábytek, ze kterého se budou ještě dlouho vypařovat chemikálie (např. formaldehydy z dřevotřísky)? Pochybujeme. Nábytek z masivu, takže i masivní jídelní stůl, je zřejmě nejzdravější variantou. Odpovídá přísným kritériím a je jako stvořený do domácností s dětmi i pro alergiky.

Je (téměř) nesmrtelný

Jídelní stůl masiv něco stojí, ale vyšší cenovka má svůj důvod. Životnost dřevěného nábytku je ve srovnání s nábytkem z lamina mnohonásobně delší. V praxi samozřejmě záleží i na kvalitě dílenského zpracování, nicméně stůl od prověřeného výrobce se nebude kývat a pravděpodobně se nerozbije, ani kdybyste si na něm občas zatancovali.

Můžete jej kdykoli renovovat

Jídelní stoly z masivu jsou velmi odolné, ale také na nich se samozřejmě může projevit zub času. Díky možnosti renovace však mohou vypadat jako nové například i za sto let. Stačí, když povrch přebrousíte a znovu navoskujete. Masiv lze opravovat také lokálně.

Je nadčasový

Podléháte trendům, ale na druhé straně se vám nechce měnit jídelní stůl pokaždé, když si pořídíte nové interiérové ​​dekorace? Potom o to více oceníte nadčasovost a univerzálnost dřeva. Jídelní stůl z masivu se vyjímá v každém interiéru – bez ohledu na to, v jakém stylu si jej zařídíte.

Mohli bychom pokračovat dál a zmínit například to, že masivní dřevo krásně voní. Raději vám však doporučíme nabídku společnosti Drevko, která se zabývá prodejem špičkového nábytku z masivu. Naleznete ji na drevko.cz

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *