3 řady, které vám pomohou při výběru razítka na textil

Čeká vás označování dětského oblečení a hledáte spolehlivé razítko na textil? Poradíme vám podle čeho se rozhodovat a nač si dát při výběru pozor, abyste si zaručeně vybrali tu nejlepší možnost.

Jmenovky na oblečení se při nástupu do kolektivu stávají nezbytností. Nejenže tím pomůžete svému prcku rozlišit své oblečení za každých okolností (například, pokud by měl někdo ve třídě stejný kousek), ale předcházíte i jeho ztrátě, respektive usnadňujete jeho cestu k původnímu majiteli.

Dnes máte spoustu možností, jaké jmenovky pro děti vybrat. Ať už jsou to samolepky, nažehlovačky, fixy nebo razítka na textil. Právě razítko na oblečení – textil se v poslední době stává mezi rodiči tou nejoblíbenější možností. Není se čemu divit, je to opravdu velmi praktický, jednoduchý, rychlý a především trvalý způsob, který si jednoduše zamilujete.

Chcete si být jisti, že právě váš výběr razítka na textil bude splňovat všechna zmiňovaná superlativa a můžete se na něj spolehnout? Připravili jsme pro vás 3 rady, které vám při výběru razítka na textil pomohou.

Contents

Takto zaručeně vyberete to nejlepší razítko na textil:

Pokud bude vámi vybírané razítko na textil splňovat následující charakteristiky, můžete si být jisti, že je to kvalitní výrobek, na který si můžete spolehnout. Na co se tedy zaměřit?

1.   Ověřte si, že je její barva opravdu trvalá a odolná

Nejhorší, co se vám může stát, že nadšeně označíte hromadu oblečení a hned po prvním vyprání zjistíte, že to s tou odolností nebude tak růžové, jak jste si mysleli. A jak to zjistit? Prohlédněte si co výrobce garantuje. Pokud se například pyšní dlouhotrvajícím otiskem razítka a odolností i na svých sociálních sítích s velkou pravděpodobností tomu tak bude. Zpětná vazba zákazníků je v době internetu totiž velmi rychlá a pokud by výrobce na svých stránkách proklamoval něco, co je od reality vzdáleno, komentáře zákazníků by na sebe nenechali dlouho čekat.

V každém případě je vždy dobré vyhledat si recenze od lidí, kteří si dané razítko už zkusili. Můžete využít sílu sociálních sítí, ale i různých veřejných fór, kde položíte svůj dotaz a do pár hodin máte hromadu odpovědí.   

Ty nejlepší razítka na textil tvrdí, že vydrží až 50 vyprání. Samozřejmě nepočítá se s tím, že oblečení budete pravidelně prát na 60 stupňů. Čím nižší teplota, tím razítko déle vydrží. Je dobré také zjistit kolik otisků jedno razítko zvládne. Pokud to bude například 1000, víte, že nemusíte až tak moc řešit kolik vyprání vydrží. Především proto, že udělat jeden nový otisk trvá pár vteřin.

2.   Ověřte si, že její otisk je opravdu kvalitní a nerozmazává se

Pokud si zaplatíte za dobré razítko na textil, je zcela normální, že chcete, aby se razítko na textil otisklo kvalitně, beze šmouh a bez zbytečného rozmazávání. Naopak chcete, aby byla její barva jasná a kontury pěkně jasné a ostré. Toto vše by mělo být u kvalitního razítka na textil naprostou samozřejmostí.

Stejně jako v prvním případě platí stejný kontrolovací proces. A tedy si to můžete ověřit na stránkách, zda sociálních sítích nebo fórech. Dnes je to už opravdu jednoduché a vyplatí se to

3.   Zjistěte, zda její její aplikace jednoduchá a rychlá

Na trhu existuje několik razítek na textil. Aplikace některých vám trvá skutečně jen několik vteřin, stačí vám například otevřít spodní kryt a otisknout razítko na požadované místo na textilu. U jiných je proces poněkud složitější, k razítku máte ještě otiskovací podložku, která je napuštěna barvou (což musíte pokaždé zkontrolovat a případně barvu dolít). Razítko tedy nejprve otisknete na podložku, abyste získali barvu a až tak se přesunete na textil. To už zabere nějaký čas navíc a celkový čas, který zaberete označováním oblečení, se může klidně zdvojnásobit.

Tuto záležitost bude mít výrobce zaručeně uvedenou na svých stránkách, stačí jen pečlivě číst.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *