Získejte polovinu zaplacených úroků nazpátek díky akci Poctivcům ½ úroku zpět

Splácíte-li řádně a včas, pak Vás jistě potěší nová akce od společnosti TOMMY STACHI s názvem Poctivcům ½ úroku zpět, na níž se podrobněji podíváme v následujícím článku. Patříte-li naopak k druhému „táboru“ klientů a občas se ve splácení zpozdíte, akce pro Vás může být zajímavou motivací k poctivému plnění závazků, neboť lze získat velmi atraktivní finanční odměny.

Splácejte svědomitě a odměna Vás nemine

Jak jsme si již uvedli v předchozích větách, hlavní podmínkou pro získání odměny je řádné a včasné splácení, a to po všechna půlroční období, na která je splatnost půjčky rozdělena. V každém tomto cyklu máte možnost získat část zaplacených úroků zpět, přičemž se Vám bude tato částka s každým dalším obdobím postupně navyšovat. Po zaplacení poslední splátky bude součet odměn, které jste v průběhu splácení získali, roven polovině všech zaplacených úroků! Velkou výhodou je, že se každý cyklus počítá zvlášť, což znamená, že pokud budete mít prodlení ve splácení, odměnu sice v daném období nedostanete a následně budete začínat od výše první odměny, ale vždy budete mít možnost se polepšit. Proto hned další cyklus může být část zaplacených úroků opět Vaše!

Kdo se může stát poctivcem

Využít akce mohou jak noví, tak i stávající klienti, kteří si svou současnou půjčku refinancují. V obou případech musí dojít k uzavření nové smlouvy o zápůjčce, a to ve výši 5 000 – 150 000 Kč se splatností 18 – 36 měsíců. Akce se netýká VIP půjček.

Nebankovní půjčky od TOMMY STACHI

Hledáte-li snadnou a rychlou cestu, jak si půjčit peníze, pak je pro Vás Snadná půjčka od společnosti TOMMY STACHI s.r.o. ideálním řešením. Pokud se rozhodnete pro její vyřízení na pobočce, s penězi v hotovosti budete odcházet již za 20 minut. V případě online sjednání se Vám bude líbit pohodlnost, jelikož Vám smlouvu přiveze kurýr až domů. Peníze pak budou převedeny na Váš bankovní účet do 24 hodin od podpisu smlouvy. A jaké jsou další výhody Snadné půjčky? Bezúčelnost, možnost předčasného splacení zdarma, žádné skryté poplatky a jasná a férová smlouva. K získání nepotřebujete mít ručitele ani zástavu, při vyřízení můžete očekávat individuální přístup, jež zajistí ideální řešení Vaší finanční situace, a za zmínku jistě také stojí, že o půjčku můžete zažádat, i když máte již probíhající úvěr v bance či u jiné nebankovní společnosti.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *