Kdy pro vás může být připravena půjčka zdarma?

Když se řekne půjčka, tak si mnoho lidí automaticky představí i druhý velmi důležitý pojem, který s ní souvisí. A tím pojmem je zcela jasně úrok. Cílem mnoha lidí je samozřejmě to, aby byl co možná nejnižší. Klasikou jsou dnes hlavně takové sazby, které mají hodnotu jednotek procent. Dobré je připomenout i to, že jsou také pozitivní výjimky. O jaké se jedná? Je to půjčka zdarma. Konkrétně se jedná o úvěrový produkt, který je skutečně spojený s tím, že:

  • Úrok bude nulový
  • RPSN bude nulové
  • Může ho získat mnoho lidí

Zaujala vás možnost získání daného úvěru, který tak můžeme označit jako takový, který je nejvýhodnější na trhu? Pokud ano, je dobré zjistit, kdy a také kde pro vás může být půjčka zdarma připravena. Pozitivem je, že není zase až tak nedostupná.

Contents

Půjčka zdarma na vás čeká, když si berete svou první mikropůjčku

První jasný příklad, který je spojený s informací, kde vás čeká půjčka zdarma, se týká trošku paradoxně nebankovního segmentu. I když ten je často spojován s tím, že půjčky jsou zde méně výhodné než v bance, neplatí to vždycky. A právě tato situace je toho zcela jasným příkladem. Pokud se poohlédnete v segmentu mikropůjček, opravdu zde můžete narazit na úvěr, který je označovaný jako půjčka zdarma.

A kdy je vám dostupný? Nejenom ve chvíli, kdy narazíte na společnost, která ji nabídne, ale je to také ve chvíli, kdy se rozhodnete půjčit si zde poprvé. Právě možnost této výhodné půjčky je určena u řady poskytovatelů pro nové klienty. A o jakých možnostech mluvíme? Zkuste společnosti, jako:

  • Feratum
  • Zaplo
  • Kamali

Vezměte si určenou částku na určitou dobu

Opět varianta, která se týká mikropůjček. Ty už se dávno nedrží při zemi a tak některé z nich mohou nabídnout i desítky tisíc korun. Když začnete uvažovat o půjčce vybírat tu pravou, je dobré vědět, že při výběru ideální kombinace zjistíte, že existuje i taková, kdy si lze půjčit zcela zdarma. Obvykle se jedná o situace, kdy si budete brát spíše jenom menší tisíce korun, které budete mít po dobu dvou až čtyř týdnů. Jelikož většina mikropůjček už při výběru ukazuje, kolik zaplatíte navíc, snadno zjistíte, jaká je ona ideální kombinace, kdy je vám nabídnuta právě půjčka zdarma. Poté už si stačí požádat a je vaše.

Blíží se narozeniny, nebo svátek?

Pokud jste si u některého z poskytovatelů mikropůjček o peníze již žádali, znamená to, že má vaše osobní údaje. A to jak v podobě jména, tak i v podobě data narození. A tak není výjimkou, že vám může být půjčka zdarma poskytnuta jako celkem zajímavý dárek. Důvod, proč je toto nabízeno, je celkem prostý. Nejenom, že to má pomoci vybudovat společnosti značku, nebo docílit toho, že se o ní bude lépe mluvit. Nezapomínejme také na druhotný cíl. Předpokládá se, že se najdou lidé, pro které bude půjčka zdarma neodolatelná, vezmou si ji, ale následně zjistí, že ji nezvládnou vrátit. A to znamená, že úroky u nebankovních půjček jsou doúčtovány, a tak i na takové půjčce zcela pochopitelně dokáže vydělat, a to zajímavé sumy.

Hitem jsou i Vánoce

Půjčka zdarma je k dispozici v bankovním i nebankovním segmentu

Půjčka zdarma je k dispozici v bankovním i nebankovním segmentu

Není nic výjimečného, že pokud se blíží Vánoce, zvyšuje se poptávka po půjčkách. A jelikož marketing v tomto směru funguje celkem dobře, tak dochází k jedné poměrně očekávané věci. Podobně jako v předchozím případě, i v rámci pár týdnů před Vánoci vám může být půjčka zdarma automaticky nabízena. Z jakého důvodu? Konkrétní fakta jsme zmínili výše. A jelikož mnoho lidí může potřebovat finanční prostředky určené právě na vánoční dárky, je také pochopitelné, že dané nabídce neodolají a na nabídku kývnou.

Stačí mít tu správnou banku

Nyní je na čase opustit nebankovní segment a je vhodné podívat se do toho bankovního. Ano, i zde může být půjčka zdarma dostupná. Jenom stačí mít účet u té správné banky a následně můžete počítat s tím, že vám tento typ úvěrového produktu bude v některé z reklamních nabídek, nebo v rámci internetového bankovnictví nabídnutý. Nikoliv jako kontokorent, ale něco jiného. A o jakou banku se jedná? Je to poměrně známá mBank, která jasně ukazuje a jasně potvrzuje, jak inovativní dokáže být. Zde je skutečně dostupná půjčka bez úroku, která je na rozdíl od běžných mikropůjček unikátní v tom, že ji můžete splácet i delší dobu, než jenom jeden měsíc. Také je k dispozici i výrazně vyšší suma peněz.

Když vám je nabídnuta kreditní karta

Nepleťte si kreditní kartou s tou debetní. Jedná se totiž o něco zcela jiného. Kreditní karty jsou totiž úvěrovým produktem, který dnes nabízejí hlavně banky. A i taková karta je příkladem, kdy vám může být nabídnuta půjčka zdarma. Pokud se totiž podíváte n vlastnosti, tedy spíše výhody současných kreditních karet, je třeba říci, že nabídnou takzvané bezúročné období. To znamená, že lze vyčerpat určitou částku, ale zároveň se není nutné obávat toho, že by z dané konkrétní částky byly počítány úroky. I to je ukázka toho, že v takovém případě můžeme mluvit o situaci, kdy je reálně nabídnut a půjčka zdarma. Na druhou stranu je třeba jasně dodat, že daný nulový úrok neplatí neomezeně dlouho. U řady kreditních karet je to v délce dvou až tří měsíců. Potom je třeba dluh vyrovnat. I tak je to celkem dlouhá doba.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *