Relax půjčka

Před Vánoci se hodí každá koruna, a pokud dojde v tomto finančně náročném období k nečekaným výdajům, může být řešením správně nastavená půjčka. Jednou z rychlých půjček, které lze sjednat online, je Relax půjčka. Jaké jsou s ní zkušenosti a co klientům nabízí?

Contents

Co je Relax půjčka

Relax půjčka je neúčelový spotřebitelský úvěr, který je buď poskytován jako tzv. rychlá půjčka (od 500 do 4.500 korun), nebo jako dlouhodobější úvěr (od 4.500 do 170.000).

VÍCE INFORMACÍ >>>

Relax půjčka tedy uspokojí každého, kdo potřebuje půjčit a vejde se do výše uvedeného širokého rozmezí. Jedná se jak o půjčku do výplaty, například na týden nebo 14 dní, kterou v této době splatíte, nebo o půjčku na vybavení domácnosti, počítač pro děti nebo cokoli jiného, co právě potřebujete.

Relax půjčka se sjednává jednoduše online, nemusíte nikam chodit ani vypisovat ručně žádné formuláře. Vše vyřídíte z pohodlí domova v čase, který vám vyhovuje.

Výhody Relax půjčky

Mezi největší přednosti této půjčky je právě rychlost a jednoduchost podání žádosti. O půjčku můžete zažádat uprostřed noci, nemusíte se ohlížet na otevírací dobu poboček bank nebo někam dojíždět. Odeslání žádosti o půjčku vám nezabere více než 5 minut. Po odeslání žádosti budete kontaktováni obchodním zástupcem, který s vámi probere potřebné detaily a zhodnotí vaše možnosti.

Další výhodou je variabilita této půjčky, půjčit si můžete už 500 korun na jeden den, nebo také 170 tisíc na 84 měsíců. Půjčku si navolíte přesně tak, aby vám seděla, Relax půjčka je půjčka na míru.

Peníze, které si půjčujete, můžete použít na cokoli, nikdo se vás nebude ptát na účel, k němuž chcete peníze použít.

Další předností je to, že můžete využít řady výhodných akčních nabídek, při kterých získáte například úroky zpět.

Relax půjčku můžete navíc získat i bez ručitele nebo zástavy nemovitosti.

Jak požádat o Relax půjčku?

Klienti se shodují na tom, že požádat o půjčku je velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý. V prvním kroku se nejprve musíte rozhodnout, zda chcete tzv. krátkodobou půjčku (do 4.500 korun), nebo dlouhodobější (od 4.500 korun). V závislosti na této volbě se mírně liší online formulář pro zadání žádosti.

Pokud máte zájem o krátkodobou půjčku, vyplníte vaše osobní údaje (vč. rodného čísla), adresu, telefon a e-mail. Odešlete žádost a vyčkáte, až vás bude kontaktovat obchodní zástupce.

Pokud žádáte o půjčku vyšší, vyplníte kromě výše uvedeného ještě typ vašeho bydlení a dobu, po kterou v daném místě trvale žijete. Stejně jako v předchozím případě počkáte, až vás bude kontaktovat obchodní zástupce a probere s vámi možnosti.

Je Relax půjčka podvod?

Jelikož je současný trh poskytovatelů spotřebitelských úvěrů poměrně nepřehledný, ptají se často zájemci o půjčku na to, zda je Relax půjčka podvod.

Zkušenosti klientů hovoří o tom, že Relax půjčka podvod není, půjčené peníze skutečně dostanete. Jistý problém však spočívá v tom, že na informační webové stránce se nedozvíte informace o poskytovateli této půjčky, a proto je důležité si důkladně pročíst předkládanou předsmluvní i smluvní dokumentaci a zvážit, zda je tato půjčka výhodná.

Relax půjčka na míru - roztažený metr

Relax půjčka – každý si ji nastaví přesně na míru

Některé recenze hovoří o tom, že Relax půjčka je v podstatě zprostředkovaným produktem – provozovatel webu zprostředkovává úvěry různých úvěrových poskytovatelů, a proto se konkrétní podmínky liší v závislosti na tom, kdo konkrétně bude úvěr poskytovat. Tato praxe není nijak neobvyklá a nemusí indikovat, že by se jednalo o podvod nebo nekalé jednání.

Jak odpovědně Relax půjčku sjednat

Pokud vás tento produkt zaujal, doporučujeme vám vyžádat si předem veškerou dokumentaci k nabízenému úvěru a v klidu si ji pročíst.

Zaměřujte se na to, kdo je skutečným poskytovatelem půjčky, jaké jsou jeho uživatelská hodnocení a recenze jeho klientů. Zjistěte si, kde sídlí a o jak velkého poskytovatele se jedná.

Ze zákona má každá úvěrová společnost povinnost předložit vám veškeré dokumentace předem. V žádném případě na sebe případně nenechte vyvíjet nátlak, co se podpisu smlouvy týče. Vaše poptávka je v rámci Relax půjčky zcela nezávazná, a teprve podpisem smlouvy se stáváte klientem. A i pak máte ze zákona 14denní dobu na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu.

Zaměřujte se i na to, jakým způsobem je váš úvěr zajištěn. Nepřistupujte na zajištění nemovitostí v hodnotě řádově vyšší, než je výše vašeho úvěru.

Ačkoli Relax půjčka funguje a nejedná se o podvod, je dobré dbát určité spotřebitelské obezřetnosti, abyste později nelitovali. Toto pravidlo platí u bankovních i nebankovních poskytovatelů, značkových i neznačkových.

VÍCE INFORMACÍ >>>

3.4/5 - (7 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *