Upgrade kancelářské výpočetní techniky repasem

Dochází vašim firemním počítačům dech? A co tiskárny? Zatím ještě stále produkují vytištěné dokumenty, ale čekací doba se stále zvyšuje?

Možná právě uzrál čas na pořízení nových pracantů, kteří budou lépe stíhat vaše tempo a pomohou vám v rozvoji vašeho podnikání místo toho, aby vás brzdily. Že na pořízení nové kancelářské techniky nemáte?

To ale vůbec nevadí. Nemusíte pořizovat nové vybavení, repasovaný počítač, tiskárna či server vám bude sloužit stejně dobře a za zlomek ceny nového. Nevěříte? Pak to musíte vyzkoušet.

Contents

Kvalita jde u repasovaných kancelářských PC ruku v ruce s cenou

Jestliže vaše kancelář potřebuje nově vybavit kancelářskou technikou či zkrátka ta stará již není, co bývala a rádi byste jí vyměnili, není nutné přemýšlet hned nad velkým finančním obnosem nutným pro její pořízení.

Kvalitní kancelářskou techniku lze pořídit i za velmi příjemných finančních podmínek. Rozhlížet se však musíte v nabídce repasovaných kancelářských PC, tiskáren a LCD monitorů. Obáváte se, že repasovaný počítač nevydrží tolik jako nový?

Pak se zaměřte na původ repasovaného zařízení a ptejte se na jeho testování a dodatečnou záruku. Spolehlivý dodavatel kvalitní repasované výpočetní techniky totiž dokáže kromě detailního otestování všech komponentů nabídnout k zařízení také záruku a servis.

Chcete kvalitní a otestované IT zařízení s roční zárukou?

My si na základě našich více než 15-ti letých zkušeností s prodejem repasovaných počítačů do kanceláře můžeme dovolit vám nabídnout záruku na všechna PC v délce neuvěřitelných 12 měsíců.

Díky tomu, že všechny komponenty pečlivě testujeme, můžete si být jisti, že dostáváte to nejlepší, co je na současném trhu s repasovanou kancelářskou technikou k dispozici. V naší nabídce na inComputer.cz naleznete zejména repasované počítače z firemních prezentací nebo leasingů za zlomek jejich původní ceny.

Všem námi nabízeným komponentům jsme navíc dopřáli prvotřídní servis a ověřili si, že budou našim zákazníkům ještě dlouho a spolehlivě sloužit.

U nás pořídíte vše od PC po tiskárny i LCD monitory

Obrátíte-li se na nás, můžete si být jisti, že pod naší střechou seženete vše na jednom místě. Potřebujete-li kromě kvalitních kancelářských PC pořídit i tiskárny a LCD monitory, jste u nás na správném místě. Bez dalších starostí a ve vynikající kvalitě pořídíte u nás vše, co vaše kancelář potřebuje, navíc se zárukou a možností servisu.

Využívejte svůj čas efektivně

Abychom vám pomohli uspořit váš čas, který byste raději než řešením výpočetní techniky do vaší firmy, věnovali rozvoji vašeho byznysu, připravili jsme pro vás možnost dodávky repasovaných PC s předinstalovaným základním softwarem.

Díky tomu nemusíte zdlouhavě řešit samozřejmé věci a můžete se věnovat pro vás více užitečným oblastem. Váš dodavatel repasované výpočetní techniky inComputer.cz

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *