Operativní leasing znamená méně starostí i výrazné ušetření

Při vlastnictví automobilu, speciálně pokud je staršího data výroby, loni v průměru čeští uživatelé zaplatili 15 000 Kč za opravy. Na každém autě se totiž čas od času něco pokazí. Když k tomu připočteme náklady na pravidelnou údržbu, dostáváme se k faktu, že mít své vlastní auto je celkem nákladné, a to nejen při jeho pořizování. Navíc ty starosti. Porouchané auto je třeba dopravit do servisu či k opraváři, čekat na jeho opravu, a to vyžaduje čas i starosti, jak v mezidobí bez svého vozu cestovat do práce nebo za zábavou. Na druhou misku vah postavme operativní leasing. Zjistíme, že mnohé z těchto starostí najednou zmizí a čekají na nás zajímavé výhody.

Jezděte autem bez zbytečných starostí

Pořídit si auto na leasing není pouze jednou z možností, jak přijít k novému vozu, jedná se o životní styl, který hodně ukazuje o způsobu myšlení. Operativní leasing je volba, s níž se oprostíte od problémů s nečekanými opravami auta, pravidelnou údržbou nebo pojištěním. Prostě si jen za měsíční splátku užíváte veškerých výhod nového automobilu bez zbytečných starostí. Takhle přemýšlejí úspěšní lidé.

Operativní leasing představuje nejvýhodnější formu financování nového auta

Tím, že si pořídíte auto na splátky v rámci operativního leasingu, získáte spoustu výhod oproti nákupu ojetiny i zcela nového vozidla. Předně na stránce financí. Ušetříte již při nákupu, nikdo po vás nebude chtít nic platit ještě předtím, než do auta poprvé nasednete. Neexistuje tu totiž žádná akontace, dopředu tak nezaplatíte ani korunu. Uspoříte i za pojištění, v ceně operativního leasingu na Driveto.cz máte povinné ručení i havarijní pojištění. Řešit nemusíte ani žádné náhlé poruchy. Opravy i údržba v autorizovaném servisu jsou rovně zahrnuty v pravidelné měsíční splátce. Velkým benefitem pro firmy a podnikatele je možnost dát si náklady spojené s operativním leasingem do nákladů v účetnictví.

Neřešte prodej

Možná, že si nebudete moct ukázat na zcela libovolné auto, které se vám kdekoliv na světě zalíbí. Nabídka vozů na operativní leasing je i přesto natolik široká, že si vybere každý. Ať už toužíte po malém autě, vozidlu pro celou rodinu, nebo SUV. Ve chvíli, kdy vám operativní leasing skončí, auto jednoduše vrátíte a můžete uzavřít novou smlouvu na jiný, třeba novější model. Odpadají vám veškeré starosti s případným prodejem auta, ten se zde jednoduše nekoná. Kdybyste přeci jen s pronájmem automobilu byli natolik spokojení, že byste zatoužili si ho ponechat, máte po skončení operativního leasingu možnost jej za zůstatkovou cenu odkoupit.

Operativní leasing na libovolně dlouhou dobu

Operativní leasing v rámci Driveto klubu obsahuje ještě další výhody ve srovnání s jinými nabídkami OL. Tato nestanovuje délku pronájmu, auto tak můžete kdykoliv vrátit. Zároveň je jednodušší jeho získání, stačí vám k němu občanský a řidičský průkaz, žádné výpisy z účtů, jak tomu jinde bývá, dokládat nemusíte. Již do 3 dnů pak můžete mít automobil zaparkovaný na své zahradě. S jistotou, že kdykoliv se vám něco porouchá, nebudete mít žádné starosti. V ceně operativního leasingu jsou zahrnuty opravy, pravidelný servis, pneumatiky i pojištění. A po dobu opravy si budete moct užívat náhradního vozu.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *