website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Toužíte si koupit dvojdomek se zahrádkou v Itálii? Nyní máte jedinečnou šanci

Italský trh s nemovitostmi je přitažlivý, jelikož je konkurence schopný a vlastní širokou škálu alternativ. Není se tedy čemu divit, že řada lidí investuje peníze právě do koupi nemovitostí v Itálii. Mimo jiné, Itálie je i zemí, kde je stabilní trh a dostupné ceny.

Vzhledem k ostatním cenám nemovitostí v Evropě, jsou ceny za nemovitosti v Itálii (Italy houses) – poměrně nízké. Finanční rozpětí se liší také regionálně a také do toho, zda uskutečníte prodej nebo pronájem.

Životní náklady jsou vyšší na severu Itálie, což je celkem paradox, protože na jihu je slibnější počasí a atraktivnější lokality (přesto je to tu levnější). Otázkou ceny je pak také umístění v centru, na okraji města nebo venkově.

Pestrá škála nemovitostí přímo na míru

Sháníte menší byt, velkou vilu, bungalov, rodinný dům či snad uvažujete o zřízení celé farmy? Koupit si nemovitost v Itálii neznamená, že se musíte nutně stát italským občanem a mít zde trvalý pobyt, můžete mít dům jako letní sídlo. Je tolik alternativ. Pokud vás zajímá více – navštivte Immobilie in Italien

Itálie láká také svou kulturou, uměním, rodinným prostředím a volnějším životním tempem. Je rovněž kolébkou řad uměleckých děl a architektoniky. Uvidíte tu od renesance a baroka také římskou klasiku i neoklasicismus. Budovy se tak pyšní nejen vytříbeným stylem, ale i mimořádně dobrou návštěvností. Nachází se zde řada prvotřídních muzeí a galerií.

Italskou kuchyní nepohrdne nikdo

Luxusní a světoznámá kuchyně je součástí moderní gastronomie. Lehká a vyvážená, díky níž nepřiberete na váze, komu by se to nelíbilo? Každý region má svá tradiční jídla i historická exkluzivní vína. Bílými lanýži se pyšní jen malá část Itálie, přesto patří mezi mezinárodní věhlasné jídlo. Nechte se zlákat italskou kulturou, je podmanivá!

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *