Rychlá půjčka na ruku zajistí peníze v hotovosti

Půjček, které si zřídíte přes internet, se dnes nabízí celá řada. Většinou vám ale poskytují peníze poslané na účet. Co dělat v případě, kdy účet nemáte, nechcete, aby bylo vidět, že vám na něj dorazily peníze, nebo z nějakého důvodu potřebujete částku v hotovosti? Možnosti existují, a dokonce pro lidi se záznamem v registru.

Pluspůjčka.cz je rychlá půjčka na ruku, kterou zřídíte přes internet. Peníze si pak vyzvednete v některém z mnoha partnerských míst.

Nevýhoda půjčky v hotovosti? Delší doba vyřízení

Online půjčky na účet mají jednu obrovskou výhodu. Peníze můžete mít na účtu už za 15 minut. Půjčkové společnosti využívají různé způsoby automatizace, takže není výjimkou, že pokud se proces někde nezadrhne, máte peníze na účtu za pár minut. Věřitelé kvůli tomu mají speciálně založené účty u několika bank, aby vám peníze poslali vždy z té banky, z níž bude převod nejrychlejší.

U úvěru v hotovosti se o tuto výhodu připravujete, nemáte šanci získat peníze tak rychle. Na druhou stranu, nemusíte ani čekat dlouhé dny či týdny, jako by tomu bylo v případě bankovní půjčky. Vyzvednutí peněz na partnerském místě si můžete domluvit například na následující pracovní den.

Šance na půjčku pro každého

Nebankovní společnosti jsou otevřené novým klientům a klienty nijak nediskriminují. Mají mnohem benevolentnější podmínky než banky, půjčku poskytnou i lidem se záznamem v registru. Právě těm, kdo již mají nějaké finanční problémy, se může hodit půjčka v hotovosti – nikdo se nemusí dozvědět, že jste si ji vzali. Samozřejmě za předpokladu řádného splácení.

V případě nesplácení vás čekají sankce, jejich výši se dočtete v úvěrových podmínkách. Nebudete-li reagovat ani na tyto sankce, může být pohledávka vymáhána inkasní agenturou, což už je celkem drahá záležitost, protože právě vy pak budete muset zaplatit i všechny náklady na vymáhání.

Před uzavřením smlouvy o úvěru je tedy nezbytné si dobře spočítat a rozmyslet, zda budete schopni půjčku splácet. Samozřejmě může přijít nějaká nečekaná situace, která změní vaši finanční svobodu, v takovém případě nehrajte mrtvého brouka a co nejdříve kontaktujte věřitele.

Užijte si první půjčku zdarma

Spousta nebankovních poskytovatelů láká klienty na první půjčku zdarma a Plus půjčka není výjimkou. První půjčku do 8000 Kč se splatností až 30 dní lze získat zdarma. Vyřídíte ji online, peníze si můžete nechat zaslat na účet, nebo si je vyzvednout na partnerském místě. Partnerská místa bývají na benzinových pumpách, v trafikách a na terminálech SAZKY, velká část z nich má tedy otevřeno i o víkendech a svátcích.

Je-li pro vás vyřízení online příliš složité, protože nevíte, co máte kam vyplnit, je možné si rovnou dohodnout schůzku, na místě podepíšete smlouvu a rovnou převezmete peníze.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *