Rezidenční projekty v Praze nabízí bydlení v loftech i v historické zástavbě

Neuspokojuje vás nabídka tradičních developerů? Ne každý stojí o moderní alternativy panelákového bydlení, mnohdy v okrajových částech Prahy. PSN nabízí bydlení zcela jiného charakteru. Rezidenční projekty jsou luxusním bydlením na atraktivních pražských adresách, a to jak v revitalizovaných historických domech, tak v unikátních projektech novostaveb.

Rezidenční projekty pro milovníky loftového bydlení

Jedním z nejunikátnějších architektonických pražských projektů je Vanguard Prague. Jde o loftové byty s výměrou od 41 m2 až do neuvěřitelných 626 m2. Pompézní je i výška stropů. Velkorysých 4,4 metrů umožní v menších bytech využít strop k budování druhého patra, velkometrážním zas poskytne ještě úžasnější vzhled. Součástí objektu jsou výtahy na automobily, díky kterým si auto zaparkujete přímo ve svém loftu.

TIP: Podívejte se i na další rezidenční projekty PSN.

Projekt Vanguard bude dokončen 1. 6. 2021. Součástí bytového komplexu je recepce se službou concierge. V objektu nechybí bazén, sauna, wellness, fitness a velké terasy. Na projektu pracují nejprestižnější architektonická studia. Bytové jednotky mají prosklené zdi, díky čemuž se nabízí neopakovatelný výhled na Prahu.

Byty jsou zájemcům odevzdávané ve stavu shell&core. Teda bez vybavení, jako jsou podlahy, obklady, sanita apod. To umožňuje každému novému majiteli domu zvolit si vybavení podle vlastního přání.

Rezidenční projekty v Praze i pro milovníky historie

Specialitou PSN jsou rezidenční projekty v Praze, které se nachází v revitalizované staré historické zástavbě. Jde o byty na těch nejlukrativnějších adresách v centru Prahy. Jednotlivé byty jsou zrekonstruovány tak, aby byly zachovány historické prvky, a současně implementují vymoženosti moderního bydlení. Revitalizací prochází nejen samotné bytové jednotky, ale rovněž interiéry celých domů. Získáváte tak reprezentativní bydlení v Praze, a to už od vstupních dveří do domu.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *