Rentiér učí, jak investovat do nemovitostí jinak

Investice do nemovitostí byly vždycky vnímány jako bezpečné a se slušným zhodnocením. Do budoucna tomu pravděpodobně nebude jinak. Problémem je, že nyní jsou ceny nemovitostí poměrně vysoko, a tak se nákup investičního bytu příliš nevyplatí. Vložit peníze do nemovitostí jde však i jiným způsobem.

Investování nabízí široké možnosti pro každého. Každý si může najít svůj způsob, jak získat výnos z vydělaných peněz, přičemž jedním ze základních pravidel je diverzifikace investičního portfolia. Měli byste investovat do různých komodit a jednou z nich mohou být právě nemovitosti.

S Rentiérem vyděláváte každý měsíc

Zcela novou možnost investice do nemovitostí přináší Rentiér. Online platforma, která si klade za cíl změnit v Česku tradiční způsob investování do nemovitostí. A jak to funguje?

Firma kupuje prémiové budovy, vlastními silami je rekonstruuje a pak pronajímá. Veřejnost do těchto budov může investovat, přičemž výnos vám chodí na účet každý měsíc jako taková renta.

Investujete a o nic se nestaráte

Investice do nemovitostí přes online platformu Rentiér jsou opravdu snadné. Online si vyberete nemovitost, jež se vám zamlouvá – podle adresy, fotek i garantovaného výnosu. Hezky z pohodlí domova přes počítač či telefon. Pak už jen čekáte, až vám budou každý měsíc na účtu přistávat peníze. O nemovitost se nestaráte, nic neřešíte. Vaše peníze jsou investovány bezpečně. Projekt Rentiér totiž vybírá pouze nemovitosti v lukrativních lokalitách, o něž mají lidé zájem. Stejně pečlivě volí i nájemníky, aby se nestalo, že nebudou platit.

Aktuálně mají všichni klienti využívající platformu Rentier.cz ve správě nemovitosti v hodnotě téměř 230 milionů korun. Cílem je dosáhnout jedné miliardy. Přidáte se? Pokud se chcete stát rentiérem, stačí se registrovat online. Sami si vyberete, jakou částku investujete, a svůj podíl můžete také kdykoliv prodat.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *