Podnikejte třeba pod stanem – již máte party stan, reklamní či prodejní stánek?

Nesnažíme se vás poslat pod stan s notebookem jako digitálního nomáda a nechat pracovat odkudkoliv. Vyberte si však stany jako pomůcky pro své podnikání. Kde lze profesionální nůžkové stany využít?

Party na profi úrovni

Pojďte dělat party a akce profesionálně – ať již se dáte na podnikání v oblasti organizování svateb, nebo máte ve firmě na starost eventy, jako personalista zodpovídající za teambuilding, i markeťák organizující akce pro firemní klienty. Ve všech těchto případech se vám bude hodit party stanFirma MUTTON dodává kvalitní rychle rozkládací stany. Přímo v nabídce je rovnou šest barev a stany mají rozměry 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m a 6×3 m. Stany lze opatřit i vlastním potiskem podle specifických požadavků. Něco se vám na party stanu porouchalo? Nevadí. V případě potřeby firma rychle dodá potřebné náhradní díly.

Cenově dostupné reklamní stánky

Na různé akce, veletrhy a výstavy lze tyto stany ve firmách použít i jako reklamní stánek. Právě zde využijete nejvíc možnost potisku. Stánky tak mohou být skvělou mobilní reklamou. V nabídce jsou dva typy hliníkových hexagonových konstrukcí. Stany lze používat v interiéru, ale i v exteriéru – mají nepromokavou střechu.

Na instalaci a montáž stánku nebudete potřebovat žádný profi montérský tým. Rychlorozkládací nůžkový mechanismus lze totiž snadno postavit i složit. Složený stan je velice skladný, a tak se snadno převáží v autě i skladuje. Pokud budete potřebovat stánek upevnit na dlažbu či beton, dodá vám firma i potřebné kotvení.

Úspěšný prodej pod širým nebem

Nožnicové stany jsou ideální i pro prodejní stánek. Opět na různé veletrhy, ale též třeba na farmářské dny, řemeslné trhy a jiné akce. Nožnicové stany jsou skvělým pomocníkem pro celou řadu podnikatelských oblastí. Veškerou nabídku kvalitních nožnicových stanů najdete na webu firmy Expodum.cz.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *