SOS Credit

Zajímavý název této půjčky jasně ukazuje na to, o jaký úvěr se vlastně jedná a k čemu by měl být primárně určený. Pokud se podíváme na charakteristiku, kterou SOS Credit má, tak se jedná o půjčku nebankovní. Konkrétně potom je to mikropůjčka neboli půjčka před výplatou. Na našem trhu se jedná stále ještě o nováčka. Půjčka SOS Credit je nabízena společnosti Dealgrant, která sídlí v Praze a která se tomuto byznysu začala věnovat od roku 2015. To ale nutně neznamená, že by její půjčka nemohla být celkem dobrou volbou. Právě naopak.

Úrokové sazby

Na rozdíl od konkurence nenabízí SOS Credit půjčku zdarma, a tak je třeba počítat s tím, že úrok bude účtován. Z pohledu jeho výše musíme říci, že je celkově vyšší, ale pokud jde o porovnání napříč segmentem mikropůjček, tak se půjčka SOS Credit nijak výrazně neodlišuje od svých konkurentů. Přesná úroková sazba se odvíjí hlavně od délky splácení. Ta nejnižší začíná na hranici přesahující 15 procent. I to znamená, že z každé tisícikoruny bude poplatek nejméně v částce neklesající pod stokorunu.

Určité výhody však SOS Credit přece jenom přináší. A to jsou různé nárazové slevy. Ty sice nedosahují stoprocentní výše, ale získat slevu je možné ve výši 75 procent, což je maximum. Nejnižší sleva je ve výši 25 procent, což rozhodně může být také příjemné. Danou výši slevy ovlivní hlavně štěstí, jelikož se k ní lze dostat zatočením na virtuálním kole štěstěny.

Charakteristika půjčky

Jasným faktem je to, že SOS Credit je půjčkou nebankovní a zároveň takzvanou mikropůjčkou. Je určená hlavně tomu, kdo má finanční problémy a potřebuje menší sumy peněz na jejich řešení. Jasnou charakteristikou je i to, že peníze jsou poskytovány na kratší dobu, s jednorázovou splatností. Půjčka SOS Credit je v tomto směru v podstatě typickým zástupcem segmentu mikropůjček, jelikož v daném ohledu nijak výrazně nevybočuje ze standardů. Pokud jde o přesnou charakteristiku, je taková:

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 15 000 korun českých
  • Splatnost: 7 – 28 kalendářních dní
  • Možnosti využití: neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

U většiny mikropůjček můžeme říci, že podmínky půjčky jsou velmi benevolentní. SOS Credit je však lehce jiná, jelikož někomu se může přece jenom zdát, že splnění podmínek je komplikovanější. Pokud se podíváme na trojici základních, tak jsou v podstatě klasické, jelikož jde o tyto:

  • Věk v rozmezí 21 – 65 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastnictví bankovního účtu

Dále ale SOS Credit přihlíží k tomu, jaká je konkrétní bonita daného žadatele. V tomto směru je nutné splnit hned dvojici věcí. První věc je ta, že je nutné mít pravidelný a trvalý příjem. Dále je nutné splnit podmínku bezdlužnosti, což samozřejmě znamená to, že je nutné nemít nijak výrazně negativní záznamy v různých registrech.

Rychlost vyřízení

V tomto je SOS Credit určitě unikátním poskytovatelem, jelikož není důvod obávat se toho, že by se na vyřízení půjčky čekalo jakkoliv dlouho. K tomu rozhodně nedojde. Pokud máme být konkrétní, tak musíme říci, že samotná žádost je vyplněna online a je přijímána 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To se podepisuje na tom, že není nutné čekat na koncertní provozní dobu. Pokud jde o klasickou rychlost schválení, tak díky propracovanému systému získáte prvotní odpověď, tedy informace o vaší půjčce za pouhých 15 minut. Ideální pro toho, kdo na peníze opravdu spěchá.

Shrnutí

SOS Credit je celkem zajímavou půjčkou, která nabídne několik pozitiv. Mezi ta řadíme třeba to, že je možné získat sumu až ve výši 15 000 korun českých. Také nelze zapomínat na to, že není problémem získat peníze už do patnácti minut od samotného podání žádosti, které jsou přijímány nonstop. Lákadlem též mohou být vysoké slevy na úrocích, díky čemuž může být SOS Credit půjčka i celkem výhodná. Jsou zde ale i negativa. Mezi první řadíme nutnost mít pravidelný příjem a také nemít dluhy, stejně jako nelze zapomínat na to, že v případě první žádosti je možné dosáhnout jenom na částku ve výši 4 500 korun českých.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *