Půjčka Plus

Zajímavostí, se kterou je spojena Půjčka Plus, je rozhodně to, že spadá do poměrně známé skupiny půjček, která je označovaná jako Hyperfinance. Tato skupina v sobě sdružuje několik možností, a jednou z těch přímo samostatných je právě unikátní Půjčka Plus. Už to samo o sobě poukazuje na to, že rozsah a celková nabídka bude opravdu rozmanitá. A to potvrzujeme. Plusem je ale určitě i velikost a stabilita skupiny, která se podepisuje i na tom, že Půjčka Plus není žádným malým projektem několika nadšenců.

Contents

Úrokové sazby

Hlavní lákadlo je zde celkem jasné. Jedná se o možnost získat úrokovou sazbu, která bude na hodnotě nula procent. Půjčka Plus tedy může nabídnout úvěr, která většina lidí zná jako půjčka zdarma. Jde o zajímavý bonus pro nové klienty. Nutno říci, že tato možnost se pochopitelně týká těch žadatelů, kteří potřebují takzvanou mikropůjčku a tedy pár tisíc. Zde je taková variant půjčování celkem klasická.

Jelikož Půjčka Plus umí nabídnout i desetitisíce a statisíce, je celkem jasné, že v tomto ohledu už nulový úrok získat nelze. Přesto je možné říci, že sazby nejsou nijak extrémně vysoké. S přihlédnutím k tomu, že mluvíme o nebankovním segmentu, musíme jasně říci, že jsou pro mnohé celkem přijatelné.

Charakteristika půjčky

Půjčka Plus je rozdělitelná do dvou skupin. A to podle toho, kolik peněz klient potřebuje. Začněme charakteristikou, která ji jasně řadí do kategorie takzvaných mikropůjček. V tomto směru musíme říci, že se téměř nijak nevymyká standardu, který v tomto segmentu panuje. To znamená, že se půjčují menší sumy s jednorázovou splatností, která je obvykle v kratším časovém horizontu. Když máme být konkrétní, je ideální si tato daná fakta shrnout:

  • Výše dostupná částky: 500 – 4 500 korun českých
  • Splatnost: 1 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: neúčelová půjčka

Potom je tu ale ještě možnost číslo dvě. Půjčka Plus totiž může nabídnout i variantu spojenou s tím, že si lze půjčit sumu začínající na hodnotě 4 000 Kč, která však končí již na částce 250 000 korun. Zde už je s půjčkou spojena celkem klasická splatnost. Peníze je možné splácet od tří, po 84 kalendářních měsíců.

Podmínky půjčky

Opět připomeňme to, že roli hraje hlavně to, o jaký typ úvěru si klient bude žádat. Mnohem jednodušší podmínky získání má ona nižší Půjčka Plus, v řádech tisíců. Zde stačí obvykle splnit jenom několik základních informací, kam můžeme zařadit tyto konkrétní:

  • Plnoletost
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastnictví bankovního účtu

Podmínkou získání je také vlastnictví bankovního účtu a také příjem. Na ten je pohlíženo celkem individuálně, jelikož zde hraje nejvíce roli to, jaká suma je požadovaná. U mikropůjčky stačí minimum, u stovek tisíců je třeba, aby byl dostatečný.

Rychlost vyřízení

I ta se pochopitelně primárně odvíjí od toho, jak velká suma peněz je žádána. Mikropůjčka nabídne vyřízení v podstatě okamžité, jelikož zde mluvíme o tom, že se žádost začíná ihned schvalovat. Roli zde hraje mnoho faktorů, od toho, jak rychle jsou dodány potřebné věci, po to, po kolikáté si klient žádá. Faktem ale je, že problémem nemusí být vyřízení i za několik desítek minut. U nejvyšší sumy, kterou Půjčka Plus nabídne, je dobré počítat s termínem v několika dnech.

Shrnutí

Půjčka Plus je rozhodně zajímavým úvěrovým produktem, který zaujme jak toho, kdo potřebuje pár tisíc, tak zaujme i toho, kdo hledá větší sumy peněz. Určitě potěší i možnost získání nulového úroku u nejnižších půjček, stejně jako může přijít maximálně vhod i rychlé vyřízení. Podmínky jsou celkem benevolentní, ale s přihlédnutím k tomu, že se nelze obejít bez příjmu. Zde je ale faktem, že je posuzován individuálně. A jelikož mluvíme o nebankovním segmentu, je u půjčky celkem dobrá schvalovatelnost.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *