Půjčka na podnikání je spojená s minimální administrativou

Pokud potřebujete menší úvěr a v bance vám z nějakého důvodu odmítli vyhovět, je možné se obrátit ještě na nebankovní sektor. Krátký formulář, bez nutnosti ručitele nebo plateb předem, minimum podmínek, to vše jsou výhody, které se touto částí úvěrového trhu obecně spojují. A existuje nějaká nabídka speciálně pro OSVČ? Ano, samozřejmě. Je to půjčka, k níž nepotřebujete osobní schůzky a nemusíte ani zvedat telefon. Odehraje se od A do Z v online prostoru, což znamená rychlý a zcela nenáročný proces. Jakou částku si vyberete a jak dlouho budete splácet? To je vlastně jen a jen na vás!

Připraveno je až třicet tisíc korun

Všechno půjde velmi jednoduše, nemusíte na pobočku a není nutné, abyste si domluvili nějaké sezení. Půjčka na podnikání je administrativně nenáročná a všechny podnikatele v tomto směru musí potěšit. Kdo by měl, zvláště v dnešní době, ještě rád papírování? Krátký formulář, jednoduché ověření totožnosti žadatele a pak už jen schválení žádosti a vyplacení peněz, jde v každém případě o velmi jednoduchý úkon. Jak dlouho to bude trvat? Vyplnění formuláře je spíše věcí minut, které strávíte u svého PC nebo tabletu. Jak velkou sumu si můžete půjčit? A jaký splátkový kalendář přichází v úvahu?

  • 5 tisíc korun je nejnižší možná suma. Lze ji použít na cokoliv, například na vybavení dílny.
  • 30 tisíc korun je maximum. Účel není důležitý, proto se s ním nemusíte nikomu svěřovat.
  • Splátkový kalendář? Vyberte si jej podle sebe, mantinely jsou jen dva, a sice 7 a 30 dnů.

Nebudete na nic dlouho čekat

Půjde to opravdu rychle, podnikatelská půjčka si zakládá na skutečně bleskovém vyřízení, kterému nebrání žádné administrativní překážky. Promyslete si částku a lhůtu splatnosti, konkrétní důvod, který vás k půjčce vedl, tady ale o ničem rozhodovat nebude. Všechno tedy půjde velmi snadno pro obě strany.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *