Půjčka bez potvrzení příjmu, aneb jak získat peníze a nenaletět

Chcete si vzít půjčku z nebankovního sektoru? Půjčka bez potvrzení příjmů je velmi oblíbená. Je potřeba si počínat obezřetně, pokud danou společnost neznáte a nevíte, co vás čeká a jak si půjčku sjednat.

Vyhýbejte se společnostem, které vám nabídnou půjčku po zaplacení poplatku nebo jakési jistiny předem.

Vždy jde o podvod a vy můžete přijít o desítky tisíc korun. Půjčky bez doložení příjmů lze získat i bez podvodu.

Postačí využít online srovnávač půjček. V nabídce naleznete více než 45 ověřených typů půjček, které lze porovnávat podle mnoha parametrů podle toho, jak vám půjčka vyhovuje nebo ne, si o ni můžete ihned zažádat nebo hledat dál.

VÍCE INFORMACÍ >>>
Díky online srovnání si utvoříte přehled o dostupných a spolehlivých produktech na finančním trhu. Pokud potřebujete půjčku, lze si o ni po porovnání parametrů okamžitě požádat. Budete přesměrováni na stránku se žádostí o půjčku, kdy stačí jen vyplnit formulář a odeslat.

Spolehlivé půjčky od Cetelem

Mezi spolehlivé půjčky patří třeba nebankovní půjčka Cetelem. Aby jste si mohli půjčit až půl milionu korun třeba na rekonstrukci, musíte splnit několik jednoduchých podmínek.

proč si půjčit u cetelemuNejvětší francouzská finanční skupina BNP Paribas využila svou francouzskou bankovní licenci a spojila své síly s ověřenou společností Cetelem. Od června 2015 se tak stala bankou.

Získat úvěr tak můžete již od kvalitní bankovní společnosti. I nadále lze získat půjčka bez doložení příjmů Cetelem.

Nyní však výhodněji než kdykoliv předtím. Úrokové sazby od 6,9% předčí nabídky mnohých bank.

Splátky si rozložíte až na 120 měsíců, což vám dává záruku nízkých splátek. K dispozici je vám až 1 milion korun na cokoliv si vzpomenete. Za sjednání půjčky a mimořádné splátky nezaplatíte žádné poplatky navíc.

https://www.youtube.com/watch?v=cypPbFLMSWc

Půjčka je také vynikajícím produktem na konsolidaci vašich menších dluhů. Je však nasnadě si spočítat předem, zda se vám konsolidace vyplatí. Nebude vám povolena, pokud máte půjčky dlouhodobě po splatnosti a nehradíte řádně splátky nebo vám hrozí exekuce. Konsolidací si na druhou stranu snížíte splátky, ušetříte na poplatcích i úrocích.

Chcete půjčku bez potvrzení o příjmů a přitom nenaletět? Vybírejte ověřené nebankovní půjčky. Rychlé půjčky poskytuje celá řada poskytovatelů. Jsou ideálním produktem, pokud potřebujete peníze opravdu rychle. Mohou vám pomoci pokud se ocitnete ve finanční tísni.

Díky moderním metodám jsou tyto půjčky schváleny a vyplaceny doslova za pár minut. I zde však platí pravidlo vybírat půjčku pečlivě od ověřeného poskytovatele. Solidní společnosti mají kvalitní webové stránky se snadno dostupnými kontakty a veškerými informacemi o půjčce.

pujcka-bez-dolozeni-prijmuVyjma ověřovacího poplatku ve výši jedné koruny po vás žádné jiné platby předem nepožadují. Není potřeba se bát ani nabídky první půjčky zdarma. Ta slouží zákazníkům k tomu, aby si produkt vyzkoušeli a případně se vrátili pro další půjčky a ze strany poskytovatele půjčky jde o získání nových spokojených klientů.

Podmínkou je pouze půjčku vrátit v řádném termínu. Rychlé půjčky nebo také mikropůjčky jsou krátkodobé půjčky v nižších částkách do deseti tisíc korun. Zpravidla jsou pro nové zákazníky schvalovýny pouze menší částky. S každou poctivě vrácenou půjčkou se vám navyšuje maximální limit.

Mnoho společností nabízí i půjčky až do 50 000 korun se splatností do jednoho roku. Peníze si můžete nechat vyplatit na účet, poštovní poukázkou nebo pomocí moderních metod jako je anonymní platební karta, terminál sázkové společnosti nebo třeba na čerpacích stanicích.

Tyto půjčky jsou výhodné také pro studenty. Pokud jsou držitelé karty ISIC, mohou si půjčit zdarma vždy 1000 nebo 1500 korun. Není zde přitom potřeba dokládat příjmy, registry nebo potvrzení o studiu. Stejně tak se obejdete bez ručitele nebo spolužadatele.

5/5 - (1 vote)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *