Potřebujete stavební buňku? Tak si ji pronajměte!

Chybí vám kancelář na stavbě? Jídelna, šatny či sociální zařízení pro zaměstnance? Pořiďte si několik stavebních buněk, a budete mít po problému.
Stavební buňky neboli obytné kontejnery jsou velmi praktické malé stavby. A multifunkční. Stavební buňka vám poslouží jako kancelář, šatna, sociální zařízení, sklad, jídelna i prodejní stánek. Sejně jako ubytovna, hotel a rekreační objekt. Škola i školka.

Contents

Variabilní a spojovatelné

Jednotlivé kontejnery jsou totiž variabilní a spojovatelné. A především mobilní. Dosloužila vám stavební buňka na jednom místě a rádi byste ji využili na místě jiném? A co vám v tom brání? Nic! Kontejner snadno přemístíte z bodu A do bodu B. Uživatelé si však cení i velmi krátké doby její výstavby. Buňku v podstatě můžete užívat od okamžiku jejího umístění.

Koupě, nebo pronájem?

Při odpovědi na tuto otázku primárně vycházejte z frekvence využívání stavební buňky. Budete-li ji využívat permanentně, je na místě zvážit její koupi. Pokud ji ale potřebujete jen dočasně, zvolte pronájem. Nebo si kupte buňku bazarovou, tedy již používanou, ale samozřejmě plně funkční. Stavební buňku ale můžete mít i na leasing.

Stavební buňky na míru

V Plzni a Plzeňském kraji stavební buňky pronajímá například společnost Orange – prostorová řešení, s.r.o. V nabídce jsou mobilní buňky kancelářské, skladové a sociální. Ale také buňky speciální přímo určené pro zařízení konkrétního staveniště, pro které v podstatě bude navržena na míru. Zkrátka bude vyhovovat všem vašim potřebám.

Obraťte se na profesionály

Zajímá vás, na kolik vás pronájem stavební buňky vyjde? Zašlete faxem, e-mailem nebo poštou (kontakty najdete na stránkách společnosti mobilnibunky.cz) své požadavky a obratem obdržíte cenovou nabídku. Budete-li ji akceptovat, buňka vám bude přivezena na místo jejího určení a prakticky v ten okamžik ji budete moci začít využívat. Snadné, že?

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *