Wild&Coco recenze aneb Proč se (ne)zamilovat do českého kokosu?

Většina z nás ho miluje, snad až na ty, kteří se v mladické nerozvážnosti příliš posilnili známým Malibu. Oblíbenost kokosu je velká, mnozí rovněž věříme v jeho pozitivní účinky na zdraví. Jak by taky mohlo být něco tak dobrého a přírodního jako kokos nezdravé? Na naší lásce ke kokosu staví i český projekt Wild&Coco a jeho zakladatel Filip Říha. Na to, co bychom měli o tomto projektu vědět, se podívala recenze Ecoblog.

Ecoblog se rozhodl, že nám otevře oči, pokud jde o ekologické a zero-waste produkty. Dělá to tak, že na vlastní kůži testuje prodejce i konkrétní výrobky z této oblasti. Zkušenosti a výsledky pak mají podobu zajímavých recenzí, které pravidelně publikuje. Jednou z nich je rovněž Wild&Coco recenze.

Contents

Tentokrát je téma recenze prostě kokosová

Pokud se pustíte do testování projektu, který celý staví na kokosu, bude i recenze vonět kokosem. O tom se přesvědčil i Radek, který stojí za projektem recenzního blogu Ecoblog. Radek patří mezi fanoušky kokosových produktů a sám je používá. Kokos je superpotravina plná zdravých tuků, která však nabízí i mnohem více. Třeba je perfektním základem pro fermentaci. Proto věřte nevěřte, výroba kokosového jogurtu, klidně v domácím prostředí, není ničím nereálným.

Pod pokličkou Wild&Coco

Kokos a produkty z kokosu patří do zdravého jídelníčku. Wild&Coco je specializovaný projekt, který je provoněný kokosem, protože vše, co se v rámci něj dělá, souvisí s kokosem. Hlavními výrobky Wild&Coco jsou kokosové kefíry a kokosové jogurty. Vyrábí se přírodně bez přísad a bez chemie. Zakoupit lze též panenský kokosový olej, kokosové mléko i granolu.

Přemýšlíte nad předjarní či jarní detoxikační kúrou? Zkuste ji tentokrát s kokosem

Kokosový detox není jen teorie, ale skutečný produkt, který slibuje pročištění těla i mysle. Detoxikační kůra může trvat pouhé 3 dny, ale též 10 či 21 dnů. K této kůře dostanete s Wild&Coco kompletní balíček produktů, včetně kokosové vody, které pro tuto kúru budete potřebovat.

Radek živě

Radek z Ecoblogu pro vás objevoval kokosový ráj Wild&Coco. Na vás teď je podívat se, jestli by zrovna vám život s vůni kokosu vyhovoval. Zjistit vám to pomůže Wild&Coco recenze.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *