Pořiďte potřebné dárky na splátky bez navýšení

Klasické půjčky s úrokem nejsou jedinou možností, jak získat dostatek financí na všechny vyhlédnuté dárky. K dispozici jsou totiž splátky bez navýšení. V takovém případě nakoupíte potřebné věci, ale zaplacení celkové ceny si rozvrhnete do několika poměrně nízkých splátek. Tímto způsobem využijete výhodné cenové nabídky, a navíc nepřeplatíte nic navíc v porovnání s klasickou půjčkou.

Vysněná elektronika na splátky

Pokud potřebujete najednou koupit více dražších dárků, není se čemu divit, že nemáte k dispozici celé částky. Ještě před tím, než si půjdete do banky pro půjčku, si však zjistěte podmínky pro splátky bez navýšení. Tímto způsobem se dá pořídit například televize na splátky, které si rozložíte do několika měsíců, takže takto bez problémů dáte dohromady celou částku. Velkou výhodou tohoto řešení jsou nulové úroky, a tedy žádné navýšení ceny, což v případě klasické půjčky rozhodně nedostanete.

Dárky pro děti a rodinu

Tímto způsobem elegantně vyřešíte dárky pro děti a členy rodiny. Štědré vánoční svátky totiž rozhodně nemusí být provázené stresem z toho, že po velkých nákupech nemáte na účtu ani korunu. Iphone na splátky si totiž pohodlně rozložíte do nižších částek tak, aby vaše pohotovostní rezerva zůstala nedotčena. Zbudou vám tak peníze na nečekané výdaje.

Nízká splátka pro minimální zatížení rozpočtu

Splátky bez navýšení jsou koncipovány pro možnost nákupů elektroniky, spotřebičů a dalších důležitých věcí. Protože je celá částka rozložena do několika měsíců, jde o výrazně menší jednorázovou zátěž rozpočtu. Pro nákup věcí navíc nepotřebujete žádnou hotovost, a dopředu tak neplatíte vůbec nic. Akce se týká produktů s cenou vyšší než 3 000 korun, případně situací, kdy nakoupíte více věcí za celkovou hodnotu přesahující tuto částku.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.