website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Nový realitní portál CINCINK je tady! Kupte nebo prodejte nemovitost bezpečně a rychle

Contents

Na dnešním napjatém realitním trhu není jednoduché včas objevit krásnou nemovitost za dobrou cenu. Na druhou stranu i prodej nemusí být rychlý, když nezvládnete dobře připravit inzerát a nemáte k dispozici ten správný realitní portál. Navíc nejde pouze o vložení inzerátu, ale hodit se může i celá řada dalších služeb. A kde je najdete? Například na novém realitním portálu CINCINK.

Nový realitní portál CINCINK se představuje

Ať už jste prodávající, nebo máte v plánu koupit nemovitost, určitě se hodí znát další místo, kde jsou inzeráty s domy, byty a pozemky. Na férový realitní portál vložíte inzerát zcela zdarma stejně tak jako si bez omezení můžete prohlížet všechny dostupné nabídky. To ale není všechno. Partnerem portálu CINCINK je Komerční banka, takže rovnou na stránkách je k dispozici hypoteční kalkulačka a možnost sjednání hypotéky pro financování bydlení. Hodit se může také bankovní úschova peněz. Výčet nabízených služeb je ještě širší a pokrývá víceméně celé spektrum základních úkonů nutných pro úspěšný prodej i koupi nemovitosti.

Bezpečný prodej a koupě nemovitosti díky právním službám

Při prodeji a koupi nemovitosti jdeš o velkou sumu peněz. Veškerá smluvní dokumentace a podklady by proto měly být bez chybičky a splňující zákonná ustanovení. S kontrolou a přípravou smlouvy pomohou právní služby. Objednejte si zkušeného právníka přímo přes portál, ať máte jistotu, že neuděláte zbytečnou chybu, která by vás mohla stát nemalé peníze a starosti. Cena za konzultaci není vysoká a představuje investici do klidnějšího průběhu celé akce.

Lákavější inzerát díky vizualizaci interiéru

I přesto, že je dnes nabídka nemovitostí spíše menší, za nejlepší cenu prodáte svou nemovitost díky pěknému inzerátu. Kromě profesionálního nafocení a sepsání průvodního textu profesionálem je možné využít i vizualizaci interiéru. Díky modernímu provedení si potenciální kupci mohou lépe představit potenciál nemovitosti, což jim může pomoci s rozhodováním, jestli má vůbec cenu vyrazit na osobní prohlídku. Jde o virtuální vizualizaci, takže v samotném interiéru není potřeba nic měnit.

Jak vyřešit financování?

Jen málo lidí si koupí nemovitost za vlastní uspořené peníze. Mnohem častější je financování s pomocí hypotéky. A kde sehnat výhodný hypoteční úvěr? Tento problém může opět vyřešit realitní portál CINCINK. Díky partnerství s Komerční bankou totiž přímo na stránkách najdete orientační hypoteční kalkulačku a možnost sjednat si hypotéku s výhodnou úrokovou sazbou. Konkrétní čísla se odvíjí podle vaší naspořené částky a toho, kolik peněz si vlastně chcete půjčit. Nezapomeňte také na to, že výš měsíční splátky by neměla být příliš vysoká, aby příliš nezatěžovala rodinný rozpočet.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *