website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Neriskujte životy a zdraví kolemjdoucích a motoristů! Investujte do kvalitních ochranných prvků!

Contents

Jsou nuceni vaši zaměstnanci pracovat na ne zcela bezpečném pracovišti? Nebo jsou v ohrožení přímo kolemjdoucí a motoristé? Nevystavujte je žádnému riziku. Mohlo by vás to vyjít pěkně draho. 
Dobrou zprávou je, že většinu rizik je možno když ne přímo eliminovat, tak jejich výskyt alespoň minimalizovat. Poradíme vám, na jaké ochranné prvky se zaměřit, aby všichni zúčastnění zůstaly bez újmy.

Bezpečnostní zábrany

Provádíte nebezpečné práci na chodníku a silnici? Hrozí díky nim veřejnosti či motoristům zranění či škoda na majetku? Pokud ano, musíte opravovanou část důkladně označit a zabezpečit. K tomu slouží různé vymezovací sloupky, roztažitelné a mobilní bariéry. Skvělou službu ovšwem odvádějí i roztažitelné bezpečnostní zábrany. Ty jsou v pestrých barvách a s odrazkami, tedy viditelné i v nočních hodinách. 

Ochranné prvky a profily

Provozujete podzemní garáže? Ty dnes nebývají moc prostorné. Obzvláště větší SUV vozy se do parkovacích stání jen tak tak vejdou. Víte, že pokud si řidič při otevírání dveře poničí karoserii automobilu způsobenou nárazem do zdi garáže, můžete z toho mít problémy? Instalujete-li na stěny speciální ochranné prvky a profily, nejenže se vyvarujete žádostí o odškodnění, ale také vás řidiči budou rádi parkovat. Neodřou si totiž při otevírání svého vozu dveře. 

Chraňte své zdi a stěny

Ochrana zdí a stěn je ovšem i ve vašem zájmu. Fantazie neukázněných návštěvníků podzemních parkovišť v podstatě nezná mezi. K poškození zdí a stěn ovšem z jejich strany může dojít i nevědomky. Stačí když o zeď zavadí nákupním vozíkem a škoda je na světě. Ne pokud na stěnu instalujete speciální plastové nebo elastické pásy, které ji poskytnou dokonalou ochranu. 

Vybírejte na vmbal.cz

Možností, jak ochránit veřejnost a motoristy před zraněním a škodami na majetku, je samozřejmě mnohem víc. Prostudujte si nabídku společnosti VMBal s.r.o., která se na prodej ochranných profilů a prvků specializuje. Určitě v ní najdete ten, jež bude vyhovovat právě vašim potřebám. 

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *