Každý rok nový mobil na splátky

Víte o tom, že v roce 2013 poprvé v historii počet mobilních telefonů překročil celkový počet obyvatel naší planety? Mobilní telefony se tak stávají dnes už neodmyslitelným doplňkem našeho pracovního i osobního života. Poradíme vám, jak získat mobil na splátky a to výhodně.

Služba UpDate – nový mobil každých 12 nebo 18 měsíců

Průměrná cena telefonu v roce 2000 byla 6000 Kč, dnes je to více než 12000 Kč. Navíc životnost chytrého telefonu se odhaduje nanejvýše na 2 roky. To představuje ohromnou finanční náročnost pro běžného člověka. I proto vznikla služba UpDate, kde si nový mobil můžete pořídit na splátky, navíc s možností si jej každých 12 nebo 18 měsíců vyměnit.

Recenze služby Update

Při výběru nového telefonu si jednoduše zvolíte typ a počet splátek.

Hotově při pořízení nezaplatíte ani korunu!

Zároveň si zvolíte zda chcete nový mobil každých 12 nebo 18 měsíců.
Při volbě nového telefonu na z 12 měsíců, bude cena telefonu rozdělena na 20 měsíčních splátek.
Při volbě nového telefonu každých 18 měsíců to bude splátek 24

Ptáte se proč je splátek více? Výhody služby UpDate

  • Vždy je Vám přibalena služba UpDate, která zaručí, že až po daných 12 nebo 18 měsících telefon odevzdáte zpět, bude si moci vybrat mobil nový a zbývající splátky za vás doplatí UpDate. Díky nové smlouvě si budete moci vybrat nový telefon.

 

  • Navíc součástí služby UpDate je pojištění telefonu proti krádeži, poškození nebo zničení. Na všech škodách se případně budete podílet spoluúčastí ve výši pouhých 1500 Kč. Pokud jste telefon spláceli déle, spoluúčast již hradit nebudete.

 

  • Službu můžete kdykoliv doplatit bez sankcí. Stačí doplatit zbývající splátky po odečtu ceny pojištění a poplatku služby UpDate.

 

Příklad: Uvažujete o koupi Iphone 6 Plus 16GB za cenu 21190 Kč. Se službou UpDate 12 jej můžete mít za 1329 Kč a po 12 měsících dostanete mobil nový. Zaplatíte tak dohromady v pohodlných měsíčních splátkách 15948 Kč, navíc v ceně máte pojištění a jistotu nového mobilu.
Současný ceník služby telefonu na splátky:

Náhled ceníku služby UpDate

Ceník služby UpDate k 24.11.2014

UpDate mobilu zde

4.6/5 - (7 votes)

You may also like...

1 Response

  1. Jana napsal:

    To vypadá celkem dobře, to je něco jak nabízí teď Tmobile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *