website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Kamali

Pro někoho možná nový a nic neříkající název. Takových lidí ale nebude zase tolik, jelikož vzhledem k poměrně velké reklamní kampani mnoho lidí již název Kamali slyšelo. Navíc se nejedná o úplného nováčka v segmentu půjček. Slyšeli jste o produktu, kterým byla Japonská půjčka? Tak to byl předchozí název. A o půjčce Click Credit? Tak právě takto se Kamali jmenovala na samotném začátku. Nyní jde o poskytovatele, za kterým stojí velmi známé nebankovní společnost, a to Home Credit. Ta jasně ukazuje, že chce svět úvěrů doslova ovládnout a tak tímto způsobem zasahuje i do světa mikropůjček.

Contents

Úrokové sazby

Jaká je Kamali půjčka? Pokud se podíváme na porovnání napříč všemi ostatními poskytovateli v tomto segmentu, tak je nutné jasně říci, že zcela výjimečná. Z jakého důvodu? Půjčka Kamali má totiž naprosto unikátní úrokové sazby. Tím chceme říci, že jsou velmi nízké, což je hlavním plusem této půjčky. Ty klasické říkají, že z každé půjčené tisícikoruny, kterou si žadatel vezme na dobu jednoho měsíce, zaplatí jenom 33 Kč. U konkurence je to přitom až desetkrát tolik.

Dále nesmíme zapomenout také na jedno velmi důležité a také velmi podstatné plus. Je spojeno s tím, že i u Kamali je dostupná půjčka zdarma. A co to znamená? Že pokud žadatel vrátí peníze do čtrnácti dní, tak z nich nezaplatí ani korunu navíc. Když se tedy podíváme na hodnotu úrokové sazby, musíme jednoduše říci, že je to nula.

Charakteristika půjčky

Že je Kamali výhodná, to již víme. Nyní je dobré podívat se i na charakteristiku s ohledem na to, kolik peněz dokáže nabídnout. Nutno říci, že segment mikropůjček se v posledních letech změnil a tak není žádnou výjimkou, že je možné získat sumy větší, než jenom nižší jednotky tisíc. A to je zde i potvrzeno, což sami uvidíte v našem shrnutí.

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 20 000 Kč
  • Splatnost: 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Když se tedy podíváme právě na oblast splatnosti, je nutné říci, že v tomto se Kamali vymyká svým konkurentům. U nich si žadatel může vybrat, zatímco zde dostává peníze na dobu pevně danou, a to 30 dní. Když je to ale jeho první půjčka, která je splacena za dva týdny, tak je zdarma. To jsme zmínili výše.

Podmínky půjčky

Už to, že Kamali spadá do segmentu mikropůjček celkem jasně ukazuje na to, že podmínky půjčky nebudou zase až tak náročné, ani složité. A je to skutečně tak. Nutno v první řadě říci, že si mohou požádat jenom soukromé osoby, nikoliv firmy. Potom už je třeba splnit hlavní trojici věcí, a to takovou:

  • Mít občanský průkaz
  • Vlastnit mobilní telefon
  • Mít zřízený bankovní účet

Dále nezapomínejme také na celkem klasické podmínky, které Kamali v tomto ohledu má. Tím chceme říci, že půjčuje jenom lidem, kterým už bylo osmnáct let a také je nutné dodat to, že peníze jsou poskytnuty jenom tomu, kdo má trvalý pobyt na území České republiky.

Rychlost vyřízení

I v tomto ohledu je Kamali celkem výjimečná. Má poměrně dobře nastavený celý proces vyřízení půjčky, který začíná už tím, že si lze o peníze požádat pohodlně online, bez nutnosti kamkoliv chodit. Právě takto je celá půjčka vyhodnocena. Lákadlem je, že vše probíhá bez nutnosti osobního kontaktu a tak nemusí být nic výjimečného, že je vše vyřízeno ještě v den žádosti. Zároveň je však třeba dodat, že vyřízení může trvat i několik dní. To proto, že je vyžadován korunový ověřovací poplatek. Pokud jde o převod v rámci různých bank, a také dojde k víkendu, tak je nutné počítat s tím, že s vyřízením se začne déle. Každopádně platí, že jakmile je žádost schválena, peníze odcházejí ihned.

Shrnutí

Pokud někdo hledá mikropůjčku, tak je nutné říci, že je to právě Kamali, která je na našem trhu tou, kterou lze označit za nejlepší. Je to hlavně proto, že nabídne nejvýhodnější podmínky. Kromě možnosti získat první půjčku zdarma potěší i nízký klasický úrok. A to znamená, že z každé tisícikoruny je zaplaceno jenom 33 korun navíc – tedy zhruba desetkrát méně, než u konkurence. Lákadlem je i větší nabídka částek, nebo rychlost vyřízení. Ta ale nemusí být úplně dodržena, jelikož žadatel musí počítat s povinností zaslání korunového ověřovacího poplatku. Také je drobným negativem, že si nelze vybrat dobu splatnosti, jelikož ta je pevných30 dní. Na druhou stranu není problém vrátit peníze dříve, ale výše úroku se to nijak pozitivně nedotkne.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *