Chytrý regálový systém, který umí pracovat s místem

Vlastníte-li skladové prostory, určitě nám dáte za pravdu, že potýkání se s nedostatkem místa je téměř na denním pořádku. Jelikož sklad není nafukovací, je třeba zamyslet se nad tím, zda využíváte prostor skutečně efektivně. Praktické řešení nabízí regálové systémy pro hloubkové zakládání.

Zdvojnásobte svou kapacitu

Pokud máte pocit, že jste se skladovacími možnostmi na maximu, regálové systémy vám nabídnou dalších 100 % skladového prostoru navíc. Tento fakt se nedá srovnávat s klasickými neefektivními paletovými regály, na nichž se skladují víceobjemové položky. Vysokohustotní regály jsou vhodné pro všechny typy zboží, kterého díky nim uskladníte mnohem více a bezpečněji. Rovněž se s nimi pohodlněji a rychleji pracuje. V případě vašeho zájmu bude nejprve provedena analýza vašich skladových prostor včetně současného umístění palet. Následně se dozvíte, kolik místa navíc získáte použitím chytrých regálových systémů.

Systém, jenž vám uspoří nejen místo

Potřebujete ke svému podnikání disponovat konsignačním skladem? Kompletní regálový systém vám tento požadavek bez potíží splní. Kromě toho, že dosáhnete úspory místa, budete moci snížit i počet vysokozdvižných vozíků. A tím pádem také obsluhujících zaměstnanců, kteří se pak mohou věnovat důležitějším úkolům. Čím vás tento bezkonkurenční regálový systém ještě přesvědčí? Bezpochyby to bude jeho špičkové provedení, jež vyniká značnou odolností, dlouhou životností a prvotřídní výkonností. Jelikož jsou veškeré součásti navrženy, zkonstruovány a vyrobeny jednou společností, můžete se spolehnout na sofistikovaný systém, který bude šlapat jako hodinky. Co se týče ceny, ta je závislá na rozměru palet, hmotnosti a specifikaci systému. V každém případě se vám vaše investice v porovnání s jinými skladovacími systémy do 1-2 let vrátí.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *