Chytrá rada jak nakupovat levněji a ušetřit

Máte také ten samý pocit, že každý den chodíte do obchodu a většinu peněz utrácíte za zboží denní spotřeby jako je jídlo či drogerie? Nemějte obavu, nejste v tom sami, skutečně nejvíce peněz z výplaty každý Čech utratí za jídlo. Na řadu potom přijdou nutné platby jako nájemné, splátky za hypotéku,  úvěr či leasing a většině domácností nezbývá téměř nic, co by ušetřili.

Pak ale může nastat situace, kdy sami byste si rádi něco dopřáli a nevíte kde na to vzít. To je ještě ta lepší varianta, stát se však může i to, že za vámi přijde váš potomek s tím, že spolužáci ve škole mají nové tablety, telefony a jiné modernosti. Tady mnoho lidí tyto situace řeší bez přemýšlení novou půjčkou, jen aby dopřáli svému dítěti co si přeje, a často se tak dostávají do dluhové pasti.

Nakupujte se slevou, nakupujte chytře!

Jistě každý z vás už něco nakupoval na internetu, kde jste se přesvědčili, že ceny za stejné výrobky jsou podstatně nižší než v kamenných prodejnách. Samozřejmě to dává smysl, internetové obchody mají výrazně nižší provozní náklady, jelikož nemusí platit nájem za prodejnu, mzdu prodejce a podobně. I tak ale dle statistik mnoho Čechů si vyhledá produkt na Seznamu, maximálně prolistuje nabídku prvních deseti obchodů které se mu nabídnou ve vyhledávači a z těchto vyberou ten nejlevnější. Ti internetově vzdělanější navštíví nějaký zbožový srovnávač jako je Zboží.cz nebo Heureka.cz, kde už se naskýtají mnohem větší možnosti, jak vybrat levného a zároveň spolehlivého prodejce. I tak ale je ještě další možnost, jak cenu za nákup srazit a ušetřit nemalé peníze.

Pokud jste při nákupu pozorní, všimnete si, že většina velkých eshopů před dokončením nákupního procesu se ptá na slevový kupón. Hodně lidí tuto možnost přehlíží, což je velká škoda, stačí se porozhlédnout po internetu a vždy se dá nějaký slevový kód najít. Například nedávno se na internetu dal najít slevový kupón Kasa.cz, který při nákupu zboží v hodnotě nad 10 tisíc korun snížil cenu zboží o 4 stovky. A to pokud nakupujete nějaké vybavení do domácnosti, už je přece jen zajímavá sleva. Nedávno takto známý kupoval kuchyňské spotřebiče, nákup rozdělil na více menších nákupů a díky slevovým kódům ušetřil 2000 Kč.

To už za to stojí, nemyslíte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *