Čerpejte výhody běžných účtů zdarma

V dnešní době je naprostým nesmyslem, platit za běžný bankovní účet, když je trh doslova zaplaven bezplatnými produkty tohoto typu. Vybírat lze z mnohých bankovních institucí, v jejichž případě nezaplatíte za vedení účtu ani korunu. Ano, někdy je to podmíněno minimálním příjmem, ale pokud vám na takové konto chodí pravidelně výplata, nemusíte nic řešit.

Stejným způsobem můžete využít i dětský účet, který je již z charakteru koncových zákazníků plně zdarma. Pojďme se ale věnovat těm běžným, u nichž je vhodné zmínit, co všechno můžete obdržet.

Když zdarma, tak co nejvíce věcí

Pustíte-li se do výběru výše popisovaného produktu, pak vězte, že běžný účet zdarma, to není jenom bezplatné zřízení, vedení a případné zrušení. Za nulový poplatek byste toho měli dostat podstatně více. Ideálně takové služby, které dnes a denně využíváte.

Typickým příkladem jsou výběry z bankomatů, minimálně vaší mateřské banky. Příchozí a odchozí platby alespoň v rámci tuzemských účtů. A samozřejmě také platební karta, při jejímž používání jsou často nabízeny zajímavé bonusy navíc.

Běžný účet zdarma vám nemusí poskytovat pouze bezplatné trvalé příkazy, SIPO platby, elektronické výpisy č internetové a mobilní bankovnictví. S pomocí těchto účtů máte možnost získat i mnohé další věci.

  • Nižší úroková sazba při žádosti o hypotéční úvěr
  • Služba kontokorentu, kdy lze čerpat více peněžních prostředků, než je váš aktuální zůstatek na účtu
  • Spořicí účet zdarma

Nejvýhodnější spořicí účet na trhu

A právě poslednímu zmíněnému bodu se budeme věnovat trochu podrobněji. Dnes totiž můžete obdržet nejenom běžný účet zdarma, ale k němu také ten spořicí. A zrovna prostřednictvím něho máte jedinečnou příležitost, zhodnotit úspory.

Nejvýhodnější spořicí účet na trhu dosahuje zúročení až 1 %, což je určitě více, než 0 % na většině bezplatných klasických účtů. Tyto produkty mimo jiné umožňují inteligentní přesouvání peněz mezi běžným a spořicím účtem na základě vámi zadaných parametrů, díky čemuž docílíte toho největšího zhodnocení vkladů.

Zvolte si účet, za nějž nebudete platit zbytečné poplatky a zároveň myslete na úročení prostřednictvím spořicích účtů. Kombinace bankovních produktů, jíž lze jenom stěží cokoliv vytknout. Navíc se můžete domoci i velice praktického srovnání jednotlivých nabídek na jediném místě, a to prostřednictvím serveru Ušetřeno.cz.

5/5 - (1 vote)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *