Založte si účet zdarma a na internetu. Klidně celé rodině

Bankovní účet je něčím, co je v dnešní době naprosto samozřejmé. Stále více lidí ukládá peníze bezpečně do banky nežli do slamníku nebo trezoru v domě. Není se čemu divit, protože úspory uložené tímto způsobem jsou pro nenechavce méně dostupné a účet se sebou přináší řadu zajímavých benefitů.

Bankovní účet pro celou rodinu

Pokud máte zájem o běžný účet pak vězte, že se nemusíte v podstatě v ničem omezovat. Už jeho samotné založení je velice snadnou záležitostí. Proč chodit do banky a ztrácet drahocenný čas, když většinu běžných účtů na trhu založíte z pohodlí domova? Stačí vám k tomu internet, naskenované osobní doklady a účet můžete používat během krátkého okamžiku. Účet může být opravdu pro každého.

  • Běžný účet pro dospělé
  • Účet pro studenty
  • Účet pro děti

Co všechno nabízí běžné účty?

O bezplatném založení už jsme se zmínili. Nyní je třeba přejít k dalším benefitům spjatým s běžnými bankovními účty. Ať už se jedná o jakoukoliv věkovou skupiny žadatelů, spolehnout se můžete například na vedení účtu zdarma. To ale není všechno, co můžete získat bez jediného poplatku navíc.

  • Platební karta k účtu
  • Platební nálepka
  • Elektronické výpisy
  • Výběry z bankomatů
  • Elektronické platby

Také účet pro děti je spojen s platební kartou, která je malým ratolestem vydávána od určitého věku. Díky bankovnímu účtu seznámíte své děti s financemi obecně, naučíte je šetřit si a platit bezpečným platebním prostředkem. Všechny jejich výdaje navíc budete mít pod naprostou kontrolou, a to díky mobilnímu nebo internetovému bankovnictví.

Bankovní účet vhodný na spoření

Je pravdou, že běžné účty jsou oproštěny od jakéhokoliv úročení zůstatkové částky. Pokud ovšem nechcete nechat peníze ležet ladem, využijte ještě spořicí účet. Ten sice nedisponuje takovými možnostmi, jako běžné účty, na druhou stranu je spojen s odpovídající úrokovou sazbou. To znamená, že svoje úspory pozvolným způsobem zhodnocujete.

Jestliže si chcete vybrat z účtů vhodných pro vaši rodinu, navštivte internetový portál Půjčka.co, kde si na své přijde rozhodně každý. Porovnat můžete běžné a spořicí účty od nejrůznějších bankovních institucí. Stačí si pouze vybrat.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *