Unikátní úvěrové akce – jaké jsou aktuálně hitem?

Když chcete půjčku, je pochopitelné, že bude vždy vaším cílem hledět opravdu na tu nejvýhodnější, která na našem trhu je. Kromě toho, že můžete hledět na úroky, RPSN a další ukazatele, nezapomínejte také na celkem zajímavé úvěrové akce. S nimi pravidelně přicházejí jak banky, tak i nebankovní společnosti. My se aktuálně podíváme na to, jaké patří k těm nejzajímavějším. Dá se o nich říci, že v souvislosti s půjčkou tak budete mít jistotu, že budete mít něco výrazným způsobem zvýhodněno. A co konkrétně to bude a jak vám to přijde vhod? Na to se už podíváme společně.

Contents

Plaťte ty nejmenší možné splátky

Máte našponovaný rozpočet a tak hledíte na takový úvěrový produkt, u kterého budete mít jistotu skutečně velmi malých splátek? Pokud ano, je dobré jít nikoli k nebankovní společnosti, ale je správné jít do banky. Tou konkrétní je Česká spořitelna. Ta si aktuálně pro klienty připravila možnost využívat půjčky, která má až extrémně nízké splátky. Pozor ale na jeden důležitý fakt – nízká splátka neznamená vždy výhru, jelikož je naopak pochopitelně spojena s tím, že budete splácet poměrně dlouhou dobu. Pokud jste s tím smířeni, je to dobrá volba půjčky i pro vás.

Zaměřte se na nízký úrok

Nemusí to být nutně jenom nízké splátky, které můžete poptávat. Nezapomínejte také na to, že máte možnost získat také nízké úroky. I ty jsou dostupné nikoliv u nebankovní společnosti, ale jsou dostupné v bance. A co to pro vás znamená? Že je třeba navštívit Air Bank. Jedná se o menší banku, která pravidelně přichází s celkem zajímavou nabídkou. Pokud se podíváme na její úvěrové akce, tak musíme říci, že láká na úrokovou sazbu, která začíná na hodnotě 4,9 procenta. A to je rozhodně sazba, o které lze říci, že se zcela určitě neodmítá. Nutno ale říci, že pokud nesplníte podmínky, je možné, že vám bude nabídnuta sazba vyšší. Největší však nepřesáhne hodnotu 9,9 procenta, což je pro vás jako žadatele stále velké plus.

Chtějte rychlou půjčku. I ta patří mezi úvěrové akce

Je vaším jasným cílem získat peníze co možná nejrychleji? Pokud ano, je pro vás produktem jako dělaný rychlá půjčka. My se podíváme hned na dvě konkrétní možnosti, které v tomto směru přicházejí v úvahu. S tou první dnes přichází Moneta Money Bank, u které je možné získat půjčku, která může být vyřízena už do pěti minut. Jedinečná možnost, pokud na své finance skutečně výrazným způsobem spěcháte. Pokud se podíváme na ukázkovou půjčku, tak může vypadat třeba takto:

  • Suma 100 000 Kč
  • Úroková sazba od 5,9 procenta
  • Splátka 1 400 Kč měsíčně
Úvěrové akce mohou nabídnout i půjčku zdarma

Úvěrové akce mohou nabídnout i půjčku zdarma

Pokud toto aktuálně není ten směr, kterým se chcete vydat, a hledáte úvěrové akce spojené s ještě rychlejším vyřízením, potom vás rozhodně zaujme Equa bank. I ta je poměrně známou, ale malou bankou. Její unikát je spojený především s tím, že u ní máte možnost získat peníze již do tří minut od podání vaší žádosti. Ne nadarmo se tento úvěrový produkt označuje jako Minutová půjčka. To jasně odpovídá tomu, nakolik je rychlá a tedy i tomu, nakolik může i vám samotným přijít konkrétně vhod.

Získejte peníze zpátky

Úvěrové akce jsou spojeny také se skutečně unikátními možnostmi, které zcela určitě zaujmou i vás. Když máme být konkrétnější, tak se podívejme třeba na to, s čím aktuálně přichází Home Credit. Máme-li být přesní, tak mezi jeho akce patří možnost získat zpět zaplacené peníze. Máte tedy možnost získat zpět zaplacené splátky. Velkou výhodou této možnosti je rozhodně fakt, že není určená jenom pro nové klienty, ale akci mohou využít také klienti stávající. A kolik peněz je možné získat? Jedná se o sumu, která zcela určitě zaujme i vás samotné. Pokud bychom měli být konkrétnější, tak musíme říci, že je to celých 20 splátek. Podmínka vrácení je zde zřejmá a zcela pochopitelná. Souvisí s tím, že je zde povinnost splátky uhradit včas. Potom s tímto není jakýkoliv problém.

Co takhle první půjčka zdarma?

Nesmíme opomíjet ani dnes nejvíce lákavé úvěrové akce, které jsou spojené s možností toho, že můžete získat i první půjčku zdarma. Je taková, že u ní pochopitelně nezaplatíte ani jednu jedinou korunu navíc. To vše s jistotou, že máte možnost:

  • Požádat si z pohodlí domova
  • Půjčku vyřídit rychle
  • Peníze využít na cokoliv


A u koho konkrétně je tato celkem jedinečná možnost dostupná? Zde už pochopitelně míříme k segmentu nebankovnímu, a to do segmentu, kterým jsou velmi oblíbené mikropůjčky. Tím poskytovatelem, který danou sumu dokáže nabídnout, je společnost CreditON. Právě ta se může stát také volbou, pokud hledáte zajímavou úvěrovou akci spojenou právě s výhodností. Na co bychom však rozhodně neměli zapomínat, to je i fakt, že k dispozici může být poměrně lákavá suma peněz. A to ve výši až 8 000 Kč, které můžete využít nejenom na cokoliv, ale máte zde pochopitelně i možnost dané finanční prostředky splatit až za dobu jednoho měsíce. Nebo je zde také možnost prodloužení splatnosti, pokud to budete také potřebovat. Je to jenom na vás.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *