Tomova půjčka

Trh s nebankovními rychlými půjčkami je poměrně nepřehledný, a pokud potřebujete skutečně peníze ihned, oceníte recenze a zkušenosti dalších uživatelů. Přinášíme vám recenzi na novinku na českém trhu s obchodním názvem Tomova půjčka.

Co je Tomova půjčka

Tomova půjčka je nebankovní půjčka určená fyzickým osobám, díky které může žadatel získat od 10 do 600 tisíc. Rozmezí je poměrně široké, a výhodou přitom je, že se jedná o neúčelovou půjčku – peníze můžete využít na cokoli, co potřebujete.

Tomova půjčka vyniká mezi ostatními rychlými půjčkami nízkými úrokovými sazbami, v mnoha případech srovnatelnými s bankovními produkty. Proto není tato rychlá půjčka tak drahá jako jiné nebankovní rychlé půjčky, a proto se také nemusíte bát, že byste zaplatili zbytečně víc. Úrokové sazby začínají na 7,9 % p. a.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Rychlá půjčka je poskytována bez ručitele a bez zástavy, stačí uvést základní informace o sobě a druh příjmu, úvěrová společnost si vás následně prověří. Po odeslání online žádosti budete kontaktováni operátorem, který s vámi dohodne konkrétní parametry půjčky, která by pro vás připadala v úvahu.

Jaké jsou výhody Tomovy půjčky?

Kromě rychlosti vyřízení je hlavní předností i to, že je dostupná skoro pro každého občana České republiky. Také na tom se shodují mnozí žadatelé o půjčku – získat úvěr od této úvěrové společnosti není tak obtížné, jak bývá u jiných společností zvykem.

Tato úvěrová společnost půjčí i matkám na rodičovské nebo mateřské dovolené, starobním důchodcům nebo nezaměstnaným. Jak vyplývá z některých recenzí, o to více je třeba číst úvěrové podmínky, abyste se neuvázali ke zbytečně nevýhodnému závazku. Pravidlo důkladného prostudování úvěrových podmínek se vztahuje ostatně na všechny poskytovatele nebankovních úvěrů, protože jich na českém trhu působí několik desítek tisíc a najdou se mezi nimi i velmi neseriózní až predátorské společnosti.

Jak Tomova půjčka funguje

Na internetu není k dispozici dostatečné množství recenzí od lidí, kteří o tuto půjčku zažádali nebo kteří ji již splácejí. Je to z toho důvodu, že se jedná o nový produkt, který nemá ještě dostatečně velkou zákaznickou základnu.

Provozovatelem Tomovy půjčky je společnost Cresco Group, která stojí i za některými dalšími nebankovními hotovostními půjčkami. Základní princip je takový, že Cresco Group nabízí produkty jiných, často i zavedených nebo dokonce bankovních společností, a promuje je na svých stránkách. Za Tomovou půjčkou se tedy v závislosti na zvolených parametrech většinou skrývá jiná půjčka jiné úvěrové společnosti, i proto je důležité číst úvěrové podmínky, abyste věděli, od koho a za jakých podmínek si půjčujete.

Tomova půjčka nepůjčí každému, většinou tedy ne v takové výši, jako žadatel žádá – žadatelé o úvěr jsou prověřováni a může se stát, že požadovanou výši úvěru Tomova půjčka nezajistí, ale nabídne alternativu. Odeslání poptávkového formuláře je nezávazné, další jednání probíhají s telefonním operátorem, který vás bude kontaktovat v době, kterou sami do formuláře uvedete.

Tomova půjčka není podvod, jak si někteří myslí. Peníze vám skutečně půjčí, a to velmi rychle. Právě jednoduchost a rychlost sjednání patří k největším benefitům tohoto produktu. Přičteme-li nízké úrokové sazby a vysoké procento schválených úvěrů, jedná se o půjčku skutečně pro každého.

Truhla plná pokladu a zlata

Kdybyste našli pohádkový poklad, určitě nebudete mít důvod si půjčovat. V opačném případě vyzkoušejte novinku na trhu nebankovních půjček – Tomovu půjčku.

S rozšiřujícím se množstvím klientů, kteří o tento produkt zažádali, bude nepochybně růst i množství recenzí a zkušeností sdílených na internetu. Ačkoli je zřejmé, že Tomova půjčka není podvod, je dobré – ostatně jako u každého jiného úvěru – pročíst v klidu celou smluvní dokumentaci a případně se doptat na věci, kterým nerozumíte. Ačkoli se jedná o hotovostní půjčku, může jít váš závazek až do statisíců korun, a proto se vyplatí obětovat několik desítek minut navíc.

Smluvní dokumentaci nemůžete nalézt na webových stránkách Tomovy půjčky právě proto, že se jedná o zprostředkovatele úvěru.

Věnujte pozornost dokumentaci, která vám přijde poštou, a v klidu si ji pročtěte.

Parametry nabízeného produktu můžete porovnat s parametry podobného produktu nabízeného skutečným poskytovatelem, abyste zjistili, která půjčka je pro vás skutečně výhodná. Pokud se pro tento produkt rozhodnete, uvítáme vaše recenze a zkušenosti.

VÍCE INFORMACÍ >>>

4.6/5 - (9 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *