Taška jako obalový materiál

Zákazník si zboží mnohdy chce nejenom koupit, ale také v něčem odnést. Nebo ho kupuje jako dárek a požádá vás o jeho zabalení. Na obě alternativy by obchodníci měli být připraveni. Jaké existují možnosti?

Zdaleka však nejde jen o obyčejné zabalení zakoupeného zboží. Takový obalový materiál může mít i další funkci. Může se stát nositelem různých informací či přímo reklamy. Postačí, když jej opatříte logem vaší firmy.

Jaký obalový materiál zvolit?

Zapomeňte na obyčejné mikrotenové sáčky, a to nejenom proto, že nesvědčí životnímu prostředí. Ony především působí moc levně. Zákazník může nabýt dojmu, že ho obchodník odbyl. Mnohem lépe v tomto ohledu působí tašky, ať již papírové nebo plastové (samozřejmě vyrobené z odbouratelného plastu).

Papírové

Velmi elegantně působí papírové tašky. Jaké existují možnosti? Téměř nepřeberné. Například na e-shopu rajapack.cz najdete papírové tašky s plochými či točenými uchy. V různých barvách i velikostech. Samozřejmě vyrobené z čistě přírodního materiálu, a tedy stoprocentně recyklovatelné. Nabízejí se klasické hnědé, s papírovým motouzem, z kraftového, lakovaného i matového papíru, pruhované, se strukturovaným povrchem i bez. K dispozici jsou maxi i mini tašky. Všechny produkty je samozřejmě možné opatřit potiskem.

Plastové

Máte obavy, že papírová taška se pod náporem jejího obsahu snadno protrhne? Těžší zboží nebo třeba propagační materiály na veletrzích si žádají spíše tašky plastové. Jakékoliv ploché i objemnější předměty, jako jsou knihy, oblečení, dárky atd. snadno zabalíte do klasické igelitové tašky. Při jejím výběru se spolu s barvou zaměřte i na pevnost jejího materiálu. Protržení například odolává fólie o tloušťce 50 mikronů. Ekologickou variantou pak jsou tašky plně recyklovatelné. Na zmíněném e-shopu rajapack.cz dále najdete speciální tašky na krabice či víno.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *