Jak správně naložit s výhrou peněz 

Vyhráli jste v online casinu větší sumu peněz? Poradíme vám, jak správně s výhrou naložit.

Contents

1. Nevsázejte znovu vyhrané peníze

Největší chybou těch,  kdo vyhrají vyšší sumu v online casinu, je pokud vloží peníze zpět do hry a všechnu výhru prohrají. V případě, že chcete znovu vsadit, obětujte pouze menší  částku, která vás v případě prohry nebude tolik bolet. Doporučujeme si také pročíst, jak online hrací automaty fungují.

2. Nezapomeňte zdanit svou výhru

V případě, že se vám podaří vyhrát v casinu, které je mimo území EU, budete muset s největší pravděpodobností  výhru nejprve dodanit. U plateb nad 200 000 Kč mají banky oznamovací povinnost a tak se nevyplácí neučinit tuto povinnost.

3. Jistotou je splacení dluhů

V případě, že jste vyhráli větší sumu, je skvělým způsobem, jak peníze utratit, splacení dluhů. Každá splacená koruna, kterou dlužíte,vás zbaví dalších závazků, nemusíte platit další úroky. Jedná se tak o výhodnou investici.

4. Neměňte ze dne na den svůj životní styl

Špatným krokem je okamžitě změnit svůj životní styl jako skončit v práci, nakupovat drahé věci, utrácet za nesmyslnou elektroniku, utrácet naprosto bezmyšlenkovitě.  Zjistěte si, jakou hodnotu váš majetek má, na jak dlouho vám vystačí při stávajícím životním stylu.

Naložit s výhrou není pro mnoho lidí snadné. Pokud se jedná o skutečně velké sumy, změní se jim okamžitě život a je potřeba často vyhledat také pomoc psychologů, ideální je také najmout si na správu těchto peněz právníka, který se postará o veškerou administrativu, často je to také velmi šetrné řešení.  Vždy je potřeba zvážit, co je v dané chvíli nejvýhodnější.

 

 

5/5 - (1 vote)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *